piątek, 19 stycznia 2018

Zderzenie trzech aut na Sienkiewicza


W piątek 19 stycznia tuż przed godziną 17 sieradzkie służby ratunkowe zostały powiadomione o groźnym wypadku na ulicy Sienkiewicza, na wysokości stadionu.


Po dojeździe służb na miejsce okazało się, iż jest to tylko kolizja, gdyż nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu, zniszczone zostały tylko samochody. 
Ze wstępnych ustaleń wynika, iż sprawczynią tego zdarzenia jest kierująca Fiatem Punto, która nie prawidłowo wykonała manewr wyprzedzania. 
Ruch w miejscu kolizji odbyła się wahadłowo przez godzinę, tuż przed 18 droga została całkowite odblokowana.

  
15 komentarzy:

 1. No to pokazała "blondyna"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znam osobiście jedną "blondynę",która swoimi umiejętnosciami zawstydziła by nie jednego faceta. Płeć to nie wyznacznik.

   Usuń
 2. A może brunetka? 😝☺

  OdpowiedzUsuń
 3. UWAGA BABA ZA KÓŁKIEM !

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolo stadionu prawdziwym zagrożeniem są auta przywożące dzieci na treningi... kompletny brak wyobraźni przy włączeniu się do ruchu na drogę główną.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zabrać takiej idiotce brawo jazdy!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się z tym i niech nigdy nie wsiada już za kierownice bo inaczej ktoś kiedyś zginie przez nią

   Usuń
 6. A jakby to facet kierował też by było takie oburzenie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, bo mężczyzna w odróżnieniu od kobiety nie spowodował by kolizji

   Usuń
 7. Nie gdybaj, gowniara spowodowała poważne zagrożenie dla ruchu nie myśląc o konsekwencjach.

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy to ważne kto jechał czy facet czy kobieta ważne że nikt nie zginoł!!! a wyglądało to tragicznie.Dziewczyna bedzie miala obraz przed oczami na dlugo, jak nie na zawsze 😔

  OdpowiedzUsuń
 9. he he ,,ale jak się okazało nikomu nic się nie stało" ale zrymował.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ludzie to są naprawdę okrutni. Zapewne dziewczyna duże konsekwencje z tego wyciągnie. Każdemu się zdarzy, nawet najlepszemu kierowcy. O pijanych kierowcach można napisać że gówniarze i idioci! Ważne że się nic nie stało kierowcą i pasażerom, a reszta to jest rzecz materialna. A te komentarze jeszcze mogą zniszczyć zdrowie psychicznie dziewczyny. Także czasem powstrzymajcie się od takich komentarzy.

  OdpowiedzUsuń
 11. I bardzo dobrze, niech jej zniszczą zdrowie psychiczne... Dla mnie ktoś kto się zachowuje jak ona czyt. Wychodzi z auta i z beszczelnym uśmiechem na twarzy mówi do kierowcy że nic się nie stało i to nie jej problem bo auto brata no to sorry... Współczucia z mojej strony nie dostanie... A kierowcy któremu rozwaliła auto bardzo współczuję bo zbierał na nie bardzo długo a cieszył się może ze dwa miesiące....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ty tam byłeś, czy coś tam od kogoś słyszałeś?

   Usuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.