czwartek, 25 stycznia 2018

Wypadek na S8, jedna osoba nie żyje, 8 rannych


W czwartek 25 stycznia około godziny 21 sieradzkie służby ratunkowe odebrały zgłoszenie o groźnym wypadku na Drodze Ekspresowej S8 w okolicach Sieradza.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, iż kierujący samochodem osobowym jadąc pod prąd Drogą Ekspresową S8, od strony Wrocławia w kierunku Łodzi, doprowadził do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącym busem w kierunku Wrocławia. 
Wskutek wypadku śmierć poniósł kierujący samochodem osobowym, do sieradzkiego szpital ratownicy medyczni przewieź aż 8 osób, w tym pasażerkę samochodu osobowego. 
Na miejscu wypadku pracują policyjny technicy pod nadzorem prokuratora, aby wyjaśnić okoliczności tego tragicznego wypadku.
Droga Ekspresowa S8, między węzłami Sieradz Wschód, a Sieradz Południe będzie jeszcze zablokowana przez około 3 godziny.

7 komentarzy:

 1. Jak można wjechać pod prąd????
  Barierki nie z tej strony ?!!!
  Kierowca ślepy czy głupi?
  Masakra poprostu..

  OdpowiedzUsuń
 2. Czubek się chciał popisać albo zabić.

  OdpowiedzUsuń
 3. Żancia też była ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Kierowca miał ponad 70 lat starość i nie umiejętność czytania znaków poziomych jak i pionowych

  OdpowiedzUsuń
 5. A może trochę szacunku stała się tragedia i od razu krytyka A człowiek nie żyje

  OdpowiedzUsuń
 6. Krytyka? Czyli co? Nie należy krytykować idiotycznego zachowania? W tym przypadku jazdy pod prąd? Przecież średnio rozgarnięta małpa była by w stanie stwierdzić że jedzie po niewłaściwej stronie... Mógł zabić więcej osób. Na szczęście zabił tylko siebie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszyscy co tak bardzo krytykują tego dziadka niech się rozejrzą wokół gdzie młodzi piani albo naćpani wsiadają za kierownice a są to często ich znajomi wtedy tego nikt nie widzi. Starość dopadnie nas wszystkich wtedy gdy będziecie wsiadać za kierownice przypomnijcie sobie tą sytuacje...

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.