piątek, 13 kwietnia 2018

Lech Wałęsa spotkał się mieszkańcami Sieradza

W piątek 13 kwietnia na zaproszenie Klubu Obywatelskiego Sieradz odwiedził były prezydent Lech Wałęsa, spotkanie z mieszkańcami odbyło się w Sali C Starostwa Powiatowego.To nie pierwsza wizyta Lecha Wałęsa w Sieradzu były prezydent Sieradz odwiedził blisko dwadzieścia lat temu. Na spotkanie przybyły osoby, które pamiętają pierwszą wizytę Wałęsy w Sieradzu. 
Całe spotkanie z mieszkańcami było podzielone na dwie części, w pierwszej były prezydent opowiadał o całokształcie polityki. 
Czy można dziś rządzić Polską, Europą i Świtem, czy można rządzić bez zaplecza, bez przygotowanego programu, oj uważam, że chyba nie, podobnie mamy w Polsce, dlaczego tak się dzieje?. Kliknij, aby posłuchać MP3 część 1. 
Kolejna część to odpowiedzi na pytania mieszkańców i zaproszonych gości. Prezydent Wałęsa odpowiadał między innymi na pytania dotyczące samorządu terytorialnego. W samorządach to wy wiecie nie Wałęsa, wy wiecie, kto jest dla was mądry, kto jest uczciwy, kto dużo zrobi, musicie się temu przyglądać, musicie wybierać najlepiej i słuchać propozycji, których wybieracie. Kliknij, aby posłuchać MP3, część 2. Szanowni państwo najlepiej to odwoływać się do prawd, ja przez dwadzieścia lat zbierałem ludzi do walki w stoczni wcześniej na innym terenie, i udało mi się zorganizować 10 ludzi przez 20 lat, a kiedy Polak został papieżem, przez rok było nas 10 milionów. Kliknij, aby posłuchać MP3 część 3.
Na zakończenie spotkania nie mogło zabraknąć wspólnych fotografii z prezydentem Wałęsą.


 

14 komentarzy:

 1. Masakra.Teraz na Sieradz będzie donosił.Pieprzony S_bek

  OdpowiedzUsuń
 2. Sama pseudo (elita) sie zjawila

  OdpowiedzUsuń
 3. kto tego Bolka tu zaprosił chyba tylko tomczyk

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak Bolek był maltretowany w Stanie wojennym
  "W okresie internowania skonsumował samotnie lub w towarzystwie osób odwiedzających:
  - spirytus - 2 but.
  - wódka 289 but.
  - wino 158 but.
  - winiak i koniak 59 but.
  - szampan 239 but.
  - piwo 1115 but."
  http://niezalezna.pl/90722-wodka-i-szampanem-tak-walesa-walczyl-w-stanie-wojennym-zobacz-dokument

  OdpowiedzUsuń
 5. Nocna Zmiana 4.06.1992r
  POliczmy głosy
  http://www.youtube.com/watch?v=yJrOt3wPcxE

  OdpowiedzUsuń
 6. p.Wałęsa, CZY JEST TO PRAWDĄ ?
  LIST OTWARTY DO LECHA WAŁESY KANDYDATA NA PREZYDENTA RP – ANNY WALENTYNOWICZ
  Anna Walentynowicz, Gdańsk dn. 25.09.1995 r.
  http://alexjones.pl/aj/aj-inne/aj-historia/item/16607-anna-walentynowicz-do-lecha-wałęsy-list-otwarty-opublikowany-25-września-1995-roku

  OdpowiedzUsuń
 7. p.Wałęsa, DLACZEGO W SĄDACH WNIOSKOWAŁEŚ PAN O UTAJNIENIE SWOICH SPRAW LUSTRACYJNYCH ?
  CZEGO SIĘ PAN OBAWIAŁ ?
  NARÓD SAM BY OCENIŁ !!!

  OdpowiedzUsuń
 8. A jak tam idzie sprawa egzaminu ws pozwolenia na broń palną Cezarego Grabarczyka ?!

  OdpowiedzUsuń
 9. Jakie niechlujne portki. Ubrał się adekwatnie do zapraszjących fanów, ha,ha

  OdpowiedzUsuń
 10. Co wolisz?
  Koniunkturę za PiS,
  czy Kryzys za PO-PSL ?

  OdpowiedzUsuń
 11. Policjanci warszawscy znaleźli wczoraj na chodniku pijanego mężczyznę.
  Okazało się, że to nikt inny tylko Andrzej Biernat, były minister sportu w rządzie Donalda Tuska, dawny baron łódzkiej PO.
  Wcześniej gościł w restauracji „Na lato”, przed której wejściem leżał.
  Awanturował się w lokalu i został z niego wyrzucony.

  https://parezja.pl/biernat-skonczyl-rynsztoku-byly-minister-pijany-sztok-znaleziony-chodniku/

  OdpowiedzUsuń
 12. "Prokuratura zmieniła i uzupełniła b.ministrowi sportu i b.sekretarzowi generalnemu PO Andrzejowi Biernatowi zarzuty ws. oświadczeń majątkowych. Jak się dowiedziała PAP, dotyczą one nieprawidłowości w oświadczeniach na większą skalę, niż wcześniej oceniano..."

  http://niezalezna.pl/220948-byly-minister-rzadu-po-w-opalach-nowe-informacje-ws-szesciu-nieprawdziwych-oswiadczen-majatkowych

  OdpowiedzUsuń
 13. Straszna poczwara z tego Bolka! Niedobrze się robi patrząc na wypasiony brzuch i tłuste podgardle. Przypomina worek kartofli z Popowa. I ten typ miał czelność zostać prezydentem Polski Prawdopodobnie dobrze się obłowił przy korycie ustawił swoją rodzinę i dzieci do śmierci. Przecież to chodzące zero z prostej chłopskiej rodziny nie kumatych i nie pismatych gdzieś w Popowie urodzony w chacie kryta strzechą na klepisku na wiosnę 1942 r. w czasie okupacji niemieckiej. Zapomniał jak klepał biedę od roku 1967 lato chciał do Gdyni ale wysiadł (suszyło go chciał strzelić piwo na dworcu ) na chwile w Gdańsku i pociąg odjechał .Zastanawia dlaczego ten prostak nie daje za wygraną tylko ciągle się pcha na afisz. Jest spalony, zbluzgany, opluty, a mimo tego nie wywnioskował żadnej lekcji życiowej. Dalej pcha się prostacko pod prąd .Dzieci wychowane na piratów drogowych oszustów podatkowo -skarbowych itp. Nigdy mu tego nie zapomnę ratował syna pirata, sprowadzili helikopter, dostał się do najlepszego szpitala w Polsce Szaserów w Wawie. Dziesiątki operacji i rehabilitacji. Koszt głupoty syna kosztował podatnika ponad milion. Moja siostra zmarła na raka, lekarze stwierdzili, że nie rokuje nadziej za późno. Taką mamy Polskę Wałęsową. Nienawidzę Bolka!!! Zjeżdżaj kapusiu!!!

  OdpowiedzUsuń
 14. Skretyniały mędrzec Europy!!!!

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.