czwartek, 12 kwietnia 2018

Rusza budowa nowego boiska

W czwartek 12 kwietnia przedstawcie Urzędu Miasta, wykonawcy i mieszkańców wbili pierwsze łopaty na nowo powstającym boisku przy ulicy Armii Krajowej, nowy obiekt powstanie w okolicach Zielonego Osiedla i bloku Armii Krajowej 24.Po wielu latach starań radnego Ryszarda Perki i mieszkańców w miejscu, w którym od wielu lat organizowano zajęcia sportowe dla młodzieży i mieszkańców tej części miasta powstanie nowe boisko o wymiarach 52 na 26 metrów. 
W czwartek przedświecie władz miasta, Stowarzyszenia Wspólnota, mieszkańców i wykonawcy wbili pierwsze łopaty w miejscu, gdzie powstanie nowy obiekt. 
Całkowity koszty powstania boiska wraz z przyłączami to około 260 tys. zł. Obiekt na powitać do końca maja tego roku. 
Już po wybudowaniu boiska o jego stan techniczny, czyli podlewanie koszenie murawa będzie zajmować się Sieradzkie Stowarzyszenie Sportowe Wspólnota. Posłuchać co o inwestycji mówili Ryszard Perka, Mirosław Owczarek i Rafał Matysiak.1 komentarz:

  1. Mieszkam na tym osiedlu i w końcu robią porządne boisko a nie to co na zdjęciach (takie jakby asfaltowe) bez siatki i teraz jest tam tyle szkła optycznego że to masakra jak mam grać z małą 2-letnią siostrą w piłka

    OdpowiedzUsuń