czwartek, 7 czerwca 2018

Tragiczny wypadek na Wojska Polskiego

W czwartek 7 czerwca około godziny 20 sieradzkie służby ratunkowe odebrały zgłoszenie o potrąceniu kobiety przez samochód ciężarowy, do zdarzenia doszło na ulicy Wojska Polskiego w okolicach ulicy Letniskowej.Mimo iż poszkodowanej kobiecie niezwłocznie pierwszej pomocy zaczęli udzielać świadkowe zdarzenia i przejęli ją strażacy i ratownicy medyczni, po blisko 30-minutowej reanimacji przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon kobiety. 
Czynności wyjaśniające w tej sprawie będą prowadzić policjanci pod nadzorem prokuratora. Młody kierowca samochodu ciężarowego był w szoku, po zdarzeniu.

12 komentarzy:

 1. jeżdżą jak popaprani.. naprawdę musiała się zdarzyć taka tragedia???

  OdpowiedzUsuń
 2. Już nie raz się zdążyło że ludzie przechodzą w miejscu nie dozwolonym. A ciężarówka nie ma tak łatwo wychować.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wielka tragedia. Kobieta po ciężkim dniu pracy, zmęczona. Zmuszona przez pijaków synów i męża(degeneraci) do pojechania im po alkohol do sklepu. Straciła równowagę (alkohol na kierownicy) Kierowca Tira miał akurat marty punkt, zobaczył dopiero jak się wyprostował że rower ciągnie. Była bardzo miłą i sympatyczną kobietą

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Boże jak można pluć na osoby pograzone w żałobie, jakim trzeba być człowiekiem aby w tak wielkiej tragedii wypuszczac publicznie takie informacje. Czasami trzeba użyć głowy i postawić się w sytuacji rodziny współczuć im i wspierać,albo poprostu siedzieć cicho. Co to za oskarżenia, czy siedzisz tam i słuchasz co się dzieje wiesz ze ja zmusili? Nie sądzę zajmij się swoim życiem bo jak widzę coś takiego aż ciężko uwierzyć że zyjemy na tej samej planecie.
   Niech spoczywa w pokoju .

   Usuń
  2. Niewiem jak było naprawde, kogo wina. Ale wiem że nikt nie ma prawa kogoś oceniać, zwłaszcza w takiej sytuacji. To jest dobra, kochająca się rodzina, nikomu nie życzę aby przeżył taką tragedię! I nie ważne jest jaki ktoś prowadził tryb życia,serce zawsze płaczę tak samo, zawsze bardzo boli.. Takie komentarze to jest jedna wielka podłość, jak można być takim człowiekiem. Najlepiej Zajmijcie się swoim życiem i jak macie coś do powiedzenia to ugryźcie się w język. Wyrazy ws}pólczucia dla rodziny. Niech spoczywa w pokoju

   Usuń
  3. To nie jest forum na którym ocenia się kierowców, pieszych, rowerzystów. Każdy wie jak w rzeczywistości to wygląda. Wypadką winni są kierowcy, jak i piesi, rowerzyści. Trzeba współczuć kierowcy, bo świadomie tego nie zrobił, nie chciał, nigdy nie zapomni o tym co się stało jak i rodzinie zmarłej która pogrążona jest w głębokiej żałobie. Szkoda kobiety, miała dla kogo żyć. Niech jej ziemia będzie lekką :( ale pamiętajmy że nasi zmarli bliscy są zawsze z nami, w naszym sercu.

   Usuń
 4. widze ze esktert sie znalaz od jazdy skad juz wiesz ze akurta wina kierowcy ????

  OdpowiedzUsuń
 5. Myślę, że błędem jest tak sądzić, gdyż tam zawsze wszyscy chodzą po drodze, bo pasów nie ma ☺

  OdpowiedzUsuń
 6. Może wina nie leży po stronie kierowcy nie komentuj jak nie znasz faktów

  OdpowiedzUsuń
 7. Szkoda tylko kobiety. A córka tylko obwinia brata za śmierć matki. Tragedia

  OdpowiedzUsuń
 8. Wyrazy współczucia dla Mojej Rodziny!!!
  Ciociu na zawsze zostaniesz w mojej pamięci 😢😢😢

  OdpowiedzUsuń
 9. Pogrzeb w piątek.

  OdpowiedzUsuń