wtorek, 31 lipca 2018

Groźny wypadek na skrzyżowaniu Jana Pawła II i 3 Maja-aktualizacja

We wtorek 31 lipca około godziny 19 sieradzkie służby ratunkowe odebrały zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i 3 Maja, rannych została 6 osób.


Policjanci z sieradzkiej drogówki ustalają okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło na szykowaniu ulic Jana Pawła II i 3 Maja. 
Z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn zderzyły się tu dwa samochody, jedno z aut po uderzeniu swoją jazdę skończyło na poboczu. 
Z jednego z samochodów osoby musieli wydobywać przybyli na miejsce strażacy. Ratownicy medyczni do pobliskiego szpitala przewieźli 6 osób w tym jedną nieprzytomną. 
O wypadku rozmawialiśmy z rzecznikiem prasowym Sieradzkiej policji, kliknij, aby posłuchać MP3.

11 komentarzy:

 1. Gdzie to rondo ktorw obiecali nasi zadzacy jak starali sie na stolki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie znów będzie główna obietnica wyborczą jak poprzednio;) jak ktoś będzie znów chciał zdobyć głosu tymi obietnicami to już mu nie uwierzę. Panie radny Góraj obiecywał pan teraz czas zwrotu kasy z diety bo ronda niema a kadencja się kończy. No chyba że sam pan do czasu budowy będzie kierował ruchem w tym miejscu?

   Usuń
 2. Gdzie obiecane rondo

  OdpowiedzUsuń
 3. Dalej brak sygnalizacji swietlnej a takze chocby roda. To skrzzowanie to horror dla kierpwcow

  OdpowiedzUsuń
 4. Na mc donald mają pieniądze a na sygnalizacje świetlną nie lub rondo a ludzie mają wypadki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co ci ten Mac przeszkadza? I co ma piernik do wiatraka? Aż tak ciężko zrozumieć, ze MD jest inwestycją prywatną, a budowa ronda lub sygnalizacji świetlnej to już inwestycja publiczna (z pieniędzy podatników czyli naszych)? Nadal czegoś nie rozumiesz? To nie pisz bredni....!

   Usuń
 5. Po kiego grzyba stalo tam to czarne audi z ciemnymi szybani na trawie z ogłoszeniem SPRZEDAM to nie komis samochodowy na skrzyżowanie i to jeszcze samochód policjanta....nic wiecej nie skomentuje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I już nie będzie w ogłoszeniu "bez wypadkowa" 😉👍

   Usuń
  2. A co ma do tego ten samochód? Bo nie rozumiem za bardzo.

   Usuń
  3. A to ze ubezpieczalnie będzie penie z naszych podwyżek wypalacacnodszkodowania

   Usuń
  4. Anonim, skoro tam stoi to pewnie może tam stać, nie pomyślałeś że może to być kogoś teren prywatny i może tam sobie stać? A to kogo jest to raczej nie powinno Cię interesować 🤔 Januszu komentarzy.

   Usuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.