środa, 1 sierpnia 2018

Niebezpieczne skrzyżowanie na Jana Pawła II i 1 Maja

W środę 1 sierpnia kilka minut po godzinie 19 na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i 1 Maja doszło do groźnego wypadku z udziałem 3 samochodów osobowych, osoby ranne zostały przewiezione do pobliskiego szpitala.

Kierowcy apelują do władz o rozwiązanie problemu na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II, 1 Maja i 3 Maja, po raz kolejny doszło tam do groźnego wypadku, w którym są osoby ranne. 
Ze wstępnych ustaleń policji wynika, iż kierująca samochodem osobowym marki ford, jadąc od centrum miasta podczas wykonywania skrętu w lewo, nie ustąpiła pierwszeństwa jadącej kobiecie od strony Złoczewa w kierunku centrum miasta. Ratownicy medyczni do szpitala przewieźli kierującą jednego z samochodów i 2-letnie dziecko. 
Policja apeluje o rozwagę i ostrożność podczas kierowania samochodem. O wypadku opowiadał nam rzecznik sieradzkiej policji starszy aspirant Paweł Chojnowski, kliknij, aby posłuchać MP3. 1 komentarz:

  1. Panie Piotrze proszę zrobić artykuł podsumowanie ile wypadków już Pan w tym miejscu sfotografował ? Sądzę, że ma Pan archiwum a to przedstawiłoby skalę problemu w tym miejscu.

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.