środa, 5 września 2018

Kolejne remonty w Sieradzu


Ponad 3,7 mln złotych wyda jeszcze w tym roku sieradzki Urząd Miasta na remonty dróg, chodników a także parkingu przy ul. Portowej.


W magistracie Paweł Osiewała, prezydent Sieradza oraz Maria Karbowiak, prezes firmy Bud-Trans z Sieradza, podpisali umowę na wykonanie prac remontowych. Część pierwsza umowy dotyczy wykonania nakładek bitumicznych na drogach gminnych w mieście. Wartość tej części prac to kwota ponad 3 mln zł. Finisz robót ma zakończyć się do 15 grudnia tego roku.
W tym samym terminie powinien również zostać wykonany parking i dojazd do mostu przy ul. Portowej. Koszty mają tutaj wynieść nieco ponad 319 tys. zł. Na parkingu pojawi się nowa nawierzchnia bitumiczna i zaparkować będzie mogło na nim 70 aut. Całość będzie ogrodzona. Od strony parku Staromiejskiego będzie to żywopłot, a od ulicy Portowej barierki.
Trzecia część umowy przewiduje remonty chodników miejskich w postaci wykonania nawierzchni z kostki brukowej. Wartość prac to blisko 350 tys. zł. Także i te prace mają zostać wykonane do 15 grudnia 2018 r.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz