sobota, 28 września 2019

Konferencja prasowa Ewy Kopacz

W sobotę 28 września Sieradz odwiedziła wiceprzewodnicząca Parlamentu Europejskiego Ewa Kopacz, która podczas konferencji prasowej na sieradzkim rynku opowiadał o służbie zdrowia.

Była Premier Ewa Kopacz spotkała się z sympatykami na sieradzkim Rynku, a wcześniej odbyła się konferencja prasowa, podczas Premier Kopacz zachęcała do głosowania na kandydatów z listy Koalicji Obywatelskiej, między innymi na Cezarego Tomczyka czy Jacka Walczak. 
Podczas konferencji Premier Kopacz mówiła również o służbie zdrowia, kliknij, aby wysłuchać MP3.
Do tematu służby zdrowie odnieśli się również Jacek Walczak, kliknij, aby wysłuchać MP3, jak również Cezary Tomczyk, który przywitał Ewę Kopacz w Sieradzu, kliknij, aby wysłuchać MP3.

3 komentarze:

  1. Miała ziemię pod paznokciami ???

    OdpowiedzUsuń
  2. Przypomnę strasznie dawne czasy. Wtedy, kiedy jeszcze były dinozaury, a ludzie nie mieli jeszcze żadnych strzelb, nie mieli broni nowoczesnej, która pozwoliłaby im je zabić. Wie pani, co robili? Rzucali kamieniami w tego dinozaura. Wiadomo, że od jednego rzucenia tym kamieniem na pewno dinozaur nie padł. Ale jeśli przez miesiąc, dwa miesiące rzucali tymi kamieniami, to go na tyle osłabili, że mogli go pokonać

    OdpowiedzUsuń
  3. Ich czas już mija, I całe szczęście.

    OdpowiedzUsuń