piątek, 6 września 2019

Utrudniania w ruchu w centrum miasta


Weekend w Sieradzu obfitował będzie w wiele wydarzeń. Najpierw w sobotę gościć będziemy Mixer Regionalny a dzień później Przegląd Orkiestr Ochotniczych Straży Pożarnych Województwa Łódzkiego.Sobota i niedziela zapowiada się więc atrakcyjnie. Trzeba będzie jednak liczyć się z pewnymi utrudnieniami w ruchu.

Mixer Regionalny 2019

Zamknięcie ulic: Kościuszki (na odcinku od Żwirki i Wigury do Krótkiej), Rynek (na skrzyżowaniu z Wodną i Kolegiacką), Krótkiej oraz wjazdu na plac Wojewódzki (od strony ulic Kościuszki, Żwirki i Wigury i skrzyżowania z ul. Leszka Czarnego) od dnia 07.09.2019 r. od godz. 03:00 do dnia 8.09.2019 r. do godz. 05:00.

W piątek 6 września wyłączony z użytkowania będzie również parking na pl. Wojewódzkim w sąsiedztwie Urzędu Miasta Sieradza, gdzie rozpocznie się montaż sceny na sobotni koncert Sylwii Grzeszczak.

W sobotę 7 września wyłączony z użytkowania będzie również parking w sąsiedztwie Teatru Miejskiego.

Przegląd Orkiestr Ochotniczych Straży Pożarnych Województwa Łódzkiego

a) Zamkniecie skrzyżowania ulic Żwirki i Wigury/Kościuszki przez służby porządkowe na czas przemarszu Orkiestr OSP z placu Wojewódzkiego na Rynek (około 15 minut)
b) Zamkniecie wjazdu na Rynek ulicą Kolegiacką na czas trwania imprezy tj. od godziny 9:00 do 17:00*

Od rana nieczynny będzie również parking na pl. Wojewódzkim (w sąsiedztwie Urzędu Miasta Sieradza ).

*Organizator nie wyklucza, że wjazdu na Rynek (8 września) zablokowany będzie tylko w godzinach 9-11, czyli na czas przemarszu orkiestr i ich wspólnego występu na Rynku.
W związku z wyłączeniem z ruchu wspomnianych ulic zwracamy się z serdeczną prośbą o nieparkowanie aut w obrębie ulic przeznaczonych do zamknięcia.
Źródło UM Sieradz

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz