piątek, 28 lutego 2020

Robert Biedroń odwiedził Sieradz


Kandydat na Prezydenta RP Robert Biedroń odwiedził w piątek 28 lutego Sieradz i spotkał się ze swoimi sympatykami.
Przed spotkaniem z mieszkańcami kandydat na Prezydenta RP Robert Biedroń zwiedził Sieradz, był między innymi na sieradzkim Rynku.
Przed spotkaniem z mieszkańcami które odbyło się w WSH na ulicy Mickiewicza, Robert Biedroń spotkał się z dziennikarzami, gdzie przedstawił swoje założenia i plany co do poprawienia jakości powietrza. Na spotkanie z Robertem Biedroniem przyszło około 100 osób. 
Niestety kandydat na Prezydenta RP Robert Biedroń, na konferencje prasową z dziennikarzami spóźnił się ponad 30 minut, również na spotkanie ze swoimi sympatykami Robert Biedroń przyszedł spóźniony.


   

6 komentarzy:

 1. No pięknie w wywiadzie mówi o pogardzie, a co to jest jak ktoś spóźnia na spotkanie panie Biedroń, to też POGARDA. Obciach jak ktoś taki może startować w wyborach

  OdpowiedzUsuń
 2. Piotrek przestań płakać, po pierwsze spotkanie było na 17, nie na 16:30. Po drugie, nie jesteś zwykłym obywatelem tylko dziennikarzem, który pojawił się tam dla zarobku (artykuł). Po trzecie czas wreszcie zrozumieć, że nie jesteś pępkiem świata i jak nie chciałeś czekać, bo pewnie gdzieś był jakiś wypadek (czyli najważniejsze wydarzenia na twojej stronce) to trzeba było jechać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę sprawdzić informacje jaka została wysłana do dziennikarzy, konferencja miała być o 16,30, nie jestem pępkiem świata, ale jest to lekceważenie innych i nie szanowanie ich. Jeżeli się kogoś zaprasza to powinno się dotrzymywać podanych czasów

   Usuń
 3. Dokładnie tak jak pisze poprzednik, spotkanie miało być o 17 a nie o 17,30 jak się zjawił gość który chce być prezydentem a wcześniej okładał swoją matkę, chyba żart jak ktoś taki może być prezydentem

  OdpowiedzUsuń
 4. Powinien być w stroju organizacyjnym w jakich chodzą na paradach równości - majtki, durszlak albo biustonosz na głowie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Smutna karta w dziejach naszego pięknego miasta Sieradza.

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.