środa, 1 kwietnia 2020

Miasto odwołało Dni Sieradza i OHF


W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w Polsce i wspólną walką z rozprzestrzenianiem się koronawirusa na terenie naszego kraju podjąłem decyzję
o odwołaniu tegorocznych Dni Sieradza oraz Open Hair Festival.

Dni Sieradza miały w tym roku odbyć się w dniach 29-31 maja. SOHF tradycyjnie planowany był na trzeci weekend lipca. - Po bardzo głębokiej analizie, także informacji płynących z Ministerstwa Zdrowia, podjąłem decyzję, by oba wydarzenia odwołać. 
Najpierw chcieliśmy o tym powiadomić partnerów, z którymi oba wydarzenia planowaliśmy realizować. Dni Sieradza i Festiwal co roku były czasem wspólnej zabawy mieszkańców i przyjeżdżających do Sieradza gości. 
Dziś jednak musimy zadbać o wartości nadrzędne: zdrowie, życie, bezpieczeństwo nas wszystkich. Na chwilę obecną nikt z nas nie jest w stanie wskazać, kiedy sytuacja się ustabilizuje i zagrożenie epidemią minie. 
W tej chwili bezpieczeństwo mieszkańców jest priorytetem. Jestem przekonany, że nasza wspólna walka z epidemią koronawirusa zakończy się sukcesem, a wtedy znów będziemy mogli pomyśleć o wspólnej zabawie i świętowaniu - podkreśla prezydent. Źródło UM Sieradz.

1 komentarz:

  1. Całemu urzędowi i władzy widzę tą sytuacją jest na rękę bo te imprezy i tak z roku na rok były coraz bardziej nędzne. A tak za oszczedzone pieniążki będzie na nagrody dla wszystkich urzedasow.

    OdpowiedzUsuń