poniedziałek, 14 grudnia 2020

Szlachetna paczka od policjantów i pracowników sieradzkiej komendy

 Policjanci i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu dołączyli do grona darczyńców „Szlachetnej Paczki”. Dzięki zebranym wspólnie środkom zakupione zostały artykuły spożywcze i środki chemiczne.


 Podczas finału tej szczytnej akcji charytatywnej trafiły one do najbardziej potrzebujących rodzin z naszego regionu. 

W ten sposób dołożyliśmy swoją cegiełkę, aby w tym wyjątkowym okresie Bożego Narodzenia wspomóc tych, którzy tej pomocy potrzebują.

„Szlachetna Paczka” to wyjątkowa inicjatywa. Wyróżnia ją  pomoc kierowana do rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej i jest odpowiedzią na ich  podstawowe potrzeby.  

Wśród policjantów i pracowników sieradzkiej komendy oraz podległych komisariatów zorganizowana została zbiórka pieniędzy. 

Dzięki wspólnej inicjatywie zebrano kwotę, która pozwoliła na zakup żywności i środków chemicznych, będących wsparciem dla rodzin w ich codziennych potrzebach.

 Spakowane prezenty zostały przekazane wolontariuszom  Sztabu Szlachetnej Paczki rejonu sieradzkiego, które następnie trafią do najbardziej potrzebujących rodzin.

 Wyrazem wdzięczności policjantom i pracownikom policji za wparcie tak szczytnej akcji, były  podziękowanie otrzymane od organizatorów. Źródło KPP Sieradz.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz