poniedziałek, 11 stycznia 2021

Europoseł Witold Waszczykowski w Sieradzu

W sobotę 9 stycznia z dziennikarzami z Sieradza spotkała się na konferencji prasowej poseł do Parlamentu Europejskiego Witold Waszczykowski.


Podczas konferencji europoseł opowiedział o dotychczasowej swojej pracy w Parlamencie Europejskim.

W dalszym ciągu będziemy obserwować, to, co w ostatnich latach obserwowaliśmy zabiegi największych państw w tym Niemiec o hegemonie o to, aby sobie podporządkować Unię Europejską, ostanie miesiące to są sukcesy dyplomacji Niemieckiej w tych zabiegach o hegemonie…..”. Kliknij, aby wysłuchać MP3.

Przybyli na konferencje dziennikarze pytali również europosła Waszczykowskiego o tym, co wydarzyło się w ostatnich dniach w USA. 

… Na pewno będzie w tej chwili wiele teorii spiskowych …. ktoś tam w tym ataku dopatrzył się jakichś odgłosów, języka rosyjskiego więc zapytałem, czy rzeczywiście będzie to teoria spiskowa mówiąca o ręce Moskwy, ktoś tam pokazał jak ci, którzy wchodzą do Kapitolu, w zasadzie nie szturmują go, bo Kapitol otwierany jest policjantów i policjanci zachęcają do wejścia….”. Kliknij, aby wysłuchać MP3. 

Nie mogło zabraknąć pytań dotyczących ostatnich incydentów z Sieradz, a chodzi tu o umieszczanie plakatów na biurze poselskim PiS. 

„To jest uroda byciem politykiem, oczywiście jesteśmy, żyjemy w wolnym kraju mamy możliwość protestowania, wyrażania swoich opinii, ważne, żeby one były utrzymywane w jakiś ryzach, aby nie dochodziło do niszczenia mienia do tłuczenia szyb, atakowania bezpośrednio ludzi….”Kliknij, aby wysłuchać MP3.

Na zakończenie konferencji Witold Waszczykowski zwrócił uwagę jednemu z dziennikarzy reprezentujących TVP Łódź, że jeżeli przychodzi się na konferencję prasową, należałoby wyciszyć telefon, tak aby nikomu nie przeszkadzał na konferencji. Kliknij, aby wysłuchać MP3.

To standard, że ten dziennikarz nigdy nie ścisza swojego telefonu i praktycznie na każdej konferencji dzwoni mu telefon, który musi odebrać, nie zwracając uwagi, gdzie jest, iż to może przeszkadzać innym.
 

3 komentarze:

  1. Przecież po tym Lisieck... niczego innego nie można się spodziewać, kultury ten facet nie ma za grosz. Tylko takie coś może robić dla TVP

    OdpowiedzUsuń
  2. Tego prostaka nigdy się kultury nie nauczy

    OdpowiedzUsuń
  3. Ale przecież to ich dziennikarz jest ... :D

    OdpowiedzUsuń