piątek, 25 czerwca 2021

Protest w Sieradzu przeciw Czarnkowi

W dniu 25 czerwca w Szkole Podstawowej nr 10 w Sieradzu podczas zakończenia roku szkolnego swoją obecność zapowiedział Przemysław Czarnek minister edukacji i nauki w rządzie Mateusza Morawieckiego. Na tę okazję grupa mieszkańców Sieradza zapowiedziała strajk przeciw ministrowi oraz planowanym przez niego zmianom w szkolnictwie. W dzisiejszym dniu stawili się przy budynku szkoły podstawowej w liczbie 16 osób by wykrzyczeć swoją dezaprobatę w stosunku do pana ministra skandując hasła przeciwko PiS i ministrowi Czarnkowi, kliknij by wysłuchać mp3. Pan minister najwidoczniej przestraszył się grupki protestujących i do budynku szkoły został wprowadzony drugim wejściem. Nie bali się natomiast dziennikarze lokalni i ogólnopolscy, którzy bardzo chętnie przeprowadzali wywiady ze strajkującymi, kliknij by wysłuchać mp3.


10 komentarzy:

 1. Te młode osoby LGBT wiedzą coś o związkach czy tylko dla zabawy to robią.Bo facet z facetami kobieta z kobietą a może kobietą z psem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A tobie to zaglądają ludzie do łóżka z kim to robisz ?

   Usuń
  2. Ale jak z psem że z policjantem ? Przecież to też człowiek.

   Usuń
 2. Ale paskudy macie w tym Sieradzu! Trzeźwe to chociaż było?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Paskudy??? A przeglądasz się z rana w lusterku :) ??? Zresztą na całym świecie ludzie są brzydcy, ładni, szczupli, grubi ... Czego tu nie rozumiesz ??? Nie uczyli w szkole o różnorodności w wyglądzie w zachowaniu itp. ???

   Usuń
 3. Psy to ty zostaw w spokoju bo już jeden przypadek kiedyś w Błaszkach byl...

  OdpowiedzUsuń
 4. Ta Pani od protestów to już sama chyba nie wie jak się wypromować. Widać Sieradzanki już się na niej poznali. Słabiutki ten protest oj słabiutki. I to jeszcze jacyś przyjezdni. Ciekawe jaki typ rodziny oni promują. Słaba partia słabi ludzie i nic do zaoferowania. Potrafią tylko krzyczeć i krytykować.

  OdpowiedzUsuń
 5. A Tobie ktoś do łóżka zagląda z kim to robisz ???

  OdpowiedzUsuń
 6. No właśnie kocham swojego pieska i chce z nią być to przecież jest normalne

  OdpowiedzUsuń
 7. Śmieszny protest , wstydu nie mają

  OdpowiedzUsuń