poniedziałek, 14 czerwca 2021

Sieradzka strefa kibica - Polska przegrywa ze Słowacją

Nadszedł oczekiwany dzień dla polskiego kibica. 14 czerwca godzina 18.00 na obiekcie sieradzkiego MOSiR-u gdzie została zorganizowana specjalna strefa kibica zbiera się duża grupa wiernych kibiców, chcących razem wspólnie oglądać i dopingować naszą reprezentację w piłce nożnej, bo mówcie co chcecie kibiców to my mamy najlepszych na świecie. Ubrani w biało czerwone czapeczki, szaliki, koszulki pełni optymizmu czekają na pierwszy gwizdek. Na trybunach słychać komentarze ile wygramy i z którego miejsca możemy wyjść z grupy. Zaczyna się mecz, zaczynają się emocje.

W 18 minucie pada pierwsza bramka i zapisana zostaje Wojciechowi  Szczęsnemu jako bramka samobójcza. Słowacki piłkarz Robert Mak ogrywa Kamila Jóźwiaka i Bartosza Bereszyńskiego, wpada w pole karne, oddaje strzał na bramkę, piłka odbija się od słupka następnie od ręki interweniującego Wojciecha Szczęsnego i wpada do naszej bramki, przegrywamy 0:1. Wyrównanie pada w 46 minucie zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy. Asystę Macieja Rybusa wykorzystuje Karol Linetty dając nadzieję na zwycięstwo w meczu jest 1:1. Niestety w 62 minucie Grzegorz Krychowiak osłabia naszą reprezentację otrzymując druga żółtą kartkę  i w sumie czerwoną, musi zejść z boiska. W 62 minucie Marek Skriniar strzela drugą bramkę dla Słowacji, przegrywamy 1:2. Choć Polska reprezentacja miała jeszcze w meczu kilka sytuacji strzeleckich nie udało się jej doprowadzić do  remisu. A teraz prywatna dygresja reprezentacja Polski w piłkę nożną na inaugurację swojej grupy przegrała mecz ze Słowacją 1:2 i tu złośliwość, pomimo strzelonych dwóch goli. Niestety nowy trener Paulo Sousa nie wiele pozmieniał w składzie naszej reprezentacji. Nadal grają tu piłkarze, którzy pomagają przeciwnikom wygrywać mecze, bez techniki, bez pomysłu na grę. Oni nie powinni grać w reprezentacji ale niestety jest inaczej. Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedzcie sobie Państwo sami. Do tej pory za naszą reprezentacją kroczyło hasło śpiewane przez kibiców "nic się nie stało, Polacy nic się nie stało" od tego roku dołączyło nowe hasło, które brzmi "męczy nas piłka".