poniedziałek, 14 czerwca 2021

Wpadł z narkotykami przez niewłaściwe parkowanie

Policjanci zatrzymali 22-letniego mieszkańca Warty, którzy posiadał ponad 60 gramów środków odurzających. Mężczyzna wpadł, przez nieprawidłowo zaparkowany samochód. W swoim renault przewoził marihuanę oraz akcesoria do dystrybucji narkotyków. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Dzięki skutecznej interwencji warciańskich policjantów na czarny rynek nie trafi ponad 60 gramów środków odurzających.  12 czerwca 2021 roku  mundurowi patrolowali teren Warty. 

Około godziny 12.00 w  centrum miejscowości zauważyli zaparkowane nieprawidłowo renault, w którym za kierownicą siedział mężczyzna. 

W czasie legitymowania kierowca zaczął nerwowo się zachowywać. Jak się okazało powodem tego prawdopodobnie były posiadane   przez niego nielegalne środki. W czasie kontroli pojazdu policjanci znaleźli słoik z suszem roślinnym, wagę elektroniczną oraz puste dealerki. 

Po sprawdzeniu danych, mężczyzną tym okazał się 22-letni mieszkaniec Warty. Został on zatrzymany i przewieziony do miejscowego komisariatu. 

Wstępne badanie zabezpieczonych substancji wskazało, że było to ponad 60 gramów marihuany. 

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat pozbawienia wolności. 

22-latek został również ukarany mandatem karnym za niewłaściwe parkowanie. 

Źródło KPP Sieradz

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz