wtorek, 14 września 2021

"Eco harmonogram" zadba o twoje śmieci

Jak informuje na swojej stronie Urząd Miasta Sieradza od 1 września zaczęła działać aplikacja "Eco harmonogram", dzięki której możemy zapoznać się z harmonogramem odbioru odpadów komunalnych w danym regionie Polski, czyli również  w naszym regionie. 


Aplikacja Eco Harmonogram jest darmowa i dostępna do ściągnięcia w sklepach AppStore (dla systemu IOS), Google Play (dla systemu android) oraz Windows Phone Store (dla systemu Windows Phone). Wystarczy wejść na swoim Smarfonie do sklepu z aplikacjami, wyszukać aplikacji Eco Harmonogram i kliknąć zainstaluj. W aplikacji znajdują się również następujące informacje: jak należy sortować śmieci w twojej miejscowości, gdzie się znajduje i co należy oddawać do PSZOK (punkt selektywnej zbiórki odpadów komunalnych), kontakt do organu nadzorującego zbiórkę odpadów w twojej gminie, termin płatności za odpady. 

Więcej informacji o aplikacji i jak ona działa na stronie Urzędu miasta Sieradza pod tym linkiem: https://sieradz.eu/aplikacja-ecoharmonogram-w-sieradzu .


2 komentarze:

  1. po co to wszystko, każdy ma ulotkę na której jest wszystko co potrzebne.

    OdpowiedzUsuń
  2. Aby ktoś z rodziny zarobił

    OdpowiedzUsuń