niedziela, 5 września 2021

Potrącenie dziecka na pasach

W niedzielę 5 września około godziny 16:20 służby ratunkowe w Sieradzu odebrały zgłoszenie o potrąceniu dziecka na oznakowanym przejściu dla pieszych na ulicy Polnej.


Policjanci z sieradzkiej drogówki wyjaśniają okoliczności potrącenia dziecka na oznakowanym przejściu dla pieszych na ulicy Polnej przez kierującego samochodem osobowym marki Opel. 

Policjanci będą musieli ustalić czy dziecko przejeżdżało czy przeprowadzało rower przez przejście dla pieszych, w tym funkcjonariuszom pomogą świadkowie tego zdarzenia.

Ranne dziecko przybyli na miejsce ratownicy medyczni przewieźli do sieradzkiego szpitala na szczegółowe badania.
 

5 komentarzy:

 1. No ...to mamy reformę ...pieszy może wszystko. Zdrówka dla dziecka bo to najważniejsze ...i chyba zainstaluje kamerę w samochodzie bo takich zdarzeń jest już dużo w skali kraju a będzie więcej....a weź teraz udowodnij że to nie twoja wina jako kierowcy ....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie teraz to dopiero będzie wypadków bo auto się nie zatrzyma odrazu bez względu czy pieszy ma pierwszeństwo czy nie

   Usuń
  2. Wystarczy, że puścisz nogę z gazu na przejściu i się upewnisz, że nikogo nie ma. Nie usprawiedliwiaj swojej złej jazdy przepisami, które dodatkowo chronią pieszych przed ludźmi takimi jak ty.

   Usuń
 2. Policja powinna się ustawić w kilku miejscach w Sieradzu i wystawić kilka mandatów dla przejeżdżających prez przejscia DLA PIESZYCH rowerzystów. Co niektórym dałoby to do myślenia.

  Nie wiem czy dziecko szło z rowerem czy na nim jechało. Dużo zdrowia dla niego.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie raz widziałem to auto i inne dostawców pizzy jak zapieprzają po mieście prawie 100km/h. W końcu musiało dojść do wypadku. Więcej drogówki w mieście, a nie tylko codziennie Sieradz-Złoczew.

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.