niedziela, 5 września 2021

Waldemar Malicki na zakończenie wakacji

W sobotę 4 września w amfiteatrze Parku Staromiejskiego na zakończenie tegorocznych wakacji wystąpił Waldemar Malicki i jego Filharmonia Dowcipu.To ostatnia impreza przygotowana na zakończenie wal akcji w sieradzki magistrat. To zderzenie zapierającej dech w piersiach urody i ogromnego talentu, gdzie prawdziwy styl łączy się z poczuciem humoru.
Gospodarz widowiska, Waldemar Malicki, w towarzystwie energetycznej orkiestry i wybitnych solistów, oczarowuje i bawi, ale nie bezrefleksyjnie. 

Dlatego też nie mogło zabraknąć satyryczno-obyczajowych monologów wokół tak intrygujących tematów, jak prawa kobiet, tolerancja, popularne programy telewizyjne czy „medyczna” marihuana, ani muzyczno-słownych komentarzy do pojawiających się w Polsce niedorzeczności. 

Reprezentujemy współczesny głos „zwykłego człowieka”, w którym znajdujemy swoje odbicie, codzienne zawodowe trudności i komizm życia.


Filharmonia Dowcipu to również gratka dla wprawionych melomanów! Sięgając do klasyki w kontekście roku Moniuszkowskiego, przywołamy ‘Prząśniczkę, i zaszalejemy z „Tym zegarem starym” w wersji folk, pop, rap, a także włoskiej, francuskiej i niemieckiej.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.