piątek, 1 października 2021

Kino Teatr zaprasza

Chcesz miło spędzić czas wraz z rodziną, zabrać dzieci sprzed komputera? Kino Teatr w Sieradzu ma dla Ciebie następującą propozycję.


KINO TEATR repertuar na październik 2021

1 października 2021

18:30 PSI PATROL

20:15 ZUPA NIC              

2 października 2021

14:00 PSI PATROL

20:15 ZUPA NIC

3 października 2021

14:00 PSI PATROL

18:00 PSI PATROL

20:00 ZUPA NIC

5 października 2021

16:00 PSI PATROL

18:00 PSI PATROL

20:00 ZUPA NIC

7 października 2021

16:00 PSI PATROL

18:00 PSI PATROL

20:00 ZUPA NIC

Bilety dostępne na www.scksieradz.pl oraz w kasie SCK

Wydarzenie na facebook’u:  https://fb.me/e/1vZwmxrIm

Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wszelkich rygorów sanitarnych. Zakrywanie ust maseczką – OBOWIĄZKOWE. Wszystkich uczestników prosimy o przestrzeganie o zasad oraz zachowanie bezpiecznej odległości 1,5 m przed, po, jak i w trackie trwania samego wydarzenia.

PSI PATROL (2d dubbing) – animowany/familijny – USA- 1 godz. 28 min.

Bilety w cenie:  normalny - 17 zł, ulgowy - 15 zł  (dostępne na www.scksieradz.pl oraz w kasie SCK)

„Film animowany zrealizowany na podstawie popularnego serialu "Psi patrol". To opowieść o bohaterskich pieskach i o chłopcu którzy niosą pomoc potrzebującym.”

ZUPA NIC  – Komedia/dramat – Polska – 1 godz. 33 min. 

Bilety w cenie:  normalny - 18 zł, ulgowy - 16 zł  (dostępne na www.scksieradz.pl oraz w kasie SCK)

„Dzieli pokój z siostrą Kasią i babcią (Ewa Wiśniewska), która zamiast bajek opowiada wnuczkom powstańcze historie. W pokoju za ścianą swe małżeńskie życie toczą rodzice, Tadek (Adam Woronowicz) i Elżbieta (Kinga Preis). On jest stale upokarzanym przez system inteligentem, który po pracy pędzi bimber i po cichu zazdrości opływającemu w dobrobyt szwagrowi (Rafał Rutkowski). Ona jest przewodniczącą zakładowej Solidarności z potrzebą wolności i marzeniem, żeby w końcu wyrwać się z Polski. Prawdziwe emocje dla całej rodziny zaczną się jednak wtedy, gdy pod blokiem stanie wymarzony pomarańczowy maluch. Ela i Tadek odkryją powołanie do handlu oraz zagranicznych wojaży, a dorastająca Marta po raz pierwszy w życiu naprawdę się zakocha. Tym filmem chciałabym przypomnieć sobie i widzom, co cieszyło nas, gdy byliśmy dziećmi. Pozwolić sobie na rozrzewnienie nad czasem, gdy całe popołudnie można było przesiedzieć z rówieśnikami na drzewie i trzepaku, a żółta syrenka rodziców ekscytowała bardziej niż dziś najnowszy model Audi. Mieliśmy bardzo szczególne dzieciństwo, które uformowało nas tak a nie inaczej. Przyjrzyjmy się życiu naszych rodziców i zauważmy, jak wiele z nich jest w nas. Ten film będzie taką właśnie intymną podróżą w świat dzieciństwa – wzruszającą, bardzo zabawną i pełną emocji. Kinga Dębska, reżyserka. Współfinansowanie: Polski Instytut Sztuki Filmowej”

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.