piątek, 21 stycznia 2022

Kino Teatr repertuar 21.01 - 03.02

KINO TEATR repertuar styczeń/luty 2022


21 stycznia 2022

17:00 – KOGEL MOGEL 4 – KONIEC ŚWIATA

19:00 – GIEREK


Wydarzenie na facebook’u:  https://fb.me/e/2Rm4mmoWP


Bilety dostępne na www.scksieradz.pl oraz w kasie SCK


KASA czynna od środy do piątku w godzinach 14:00-19:00, oraz na godzinę przed każdym wydarzeniem odbywającym się w SCK tel. (43) 677-72-15.

Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wszelkich rygorów sanitarnych. Zakrywanie ust maseczką – OBOWIĄZKOWE. Wszystkich uczestników prosimy o przestrzeganie zasad oraz zachowanie bezpiecznej odległości 1,5 m przed, po, jak i w trackie trwania samego wydarzenia.


SKARB MIKOŁAJKA  – familijny/komedia – Polska - 1 godz. 43 min.


Bilety w cenie:  normalny - 18 zł, ulgowy - 16 zł  (dostępne na www.scksieradz.pl oraz w kasie SCK)


„W życiu Mikołajka najważniejsi są: mama, tata, szkoła i przyjaciele – banda nierozłącznych kumpli, bez których wszystko inne nie ma sensu. Kiedy więc tata chłopca awansuje i ​​rodzina musi przeprowadzić się na dalekie południe, Mikołajek wpada w rozpacz. Bo jak tu wyobrazić sobie rzeczywistość bez najlepszych przyjaciół? Bez rogalików Alcesta, okularów Ananiasza, wygłupów Kleofasa – bez wspólnych psot, zabaw i żartów? To po prostu niemożliwe. Dlatego, by zapobiec nieszczęściu i wpłynąć na decyzję rodziców, Mikołajek wraz z ekipą wyrusza na poszukiwanie zaginionego skarbu. Wierzy, że odnalezione bogactwo pozwoli mu pozostać w domu i zatrzyma nieuchronną przeprowadzkę.”


GIEREK – biograficzny – Polska - 2 godz. 20 min.


Bilety w cenie:  normalny - 20 zł, ulgowy - 18 zł  (dostępne na www.scksieradz.pl oraz w kasie SCK)


„Gierek. Nazwisko, o którym słyszał w Polsce każdy, ale nikt nie zna jego prawdziwej historii. Kim był naprawdę? O czym marzył? Z kim się przyjaźnił? Komu ufał? Kogo kochał? Kto go zdradził? Historia człowieka, który dziś wciąż budzi skrajne opinie porusza dogłębnie. Polityka bywa brudna, ale gdy dotyka ona całej rodziny, cena okazuje się zbyt duża do zapłacenia. Tajemnice wspólnego życia, widzianego oczami żony i matki Edwarda Gierka po raz pierwszy trafiły na duży ekran.”


KOGEL MOGEL 4 – KONIEC ŚWIATA – komedia – Polska - 1 godz. 36 min.


Bilety w cenie:  normalny - 20 zł, ulgowy - 18 zł  (dostępne na www.scksieradz.pl oraz w kasie SCK)


„Miłość Agnieszki i Marcina rozkwita, podobnie jak Kasi i profesora Wolańskiego. Babcia Solska marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia… Jednak na drodze do szczęścia młodego Zawady staje jego dawna kochanka, Bożenka. Wolańska postanawia radykalnie odmienić swoje życie i znika w tajemniczych okolicznościach. Spokój Piotrusia i Marlenki burzy niespodziewana wizyta mamusi zza oceanu… A pewne bardzo kompromitujące zdjęcia uruchamiają prawdziwą lawinę zdarzeń. Szykuje się prawdziwy koniec świata!”

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.