czwartek, 20 stycznia 2022

Piotr Bałtroczyk - "Starość nie jest dla mięczaków"

Już 22 stycznia 2022 w Sieradzkim Centrum Kultury – swój najnowszy program zaprezentuje znany warmiński komik, Piotr Bałtroczyk. Rządy zmieniają się, rozpada się Unia, a na tym tle Bałtroczyk jawi się jak oaza stabilności. Nie zmienia się od lat jego negatywny stosunek do garniturów, które traktuje jak zawodowe zło konieczne. Stały jest też bałwochwalczy stosunek do ciężkich motocykli, które ujeżdża w długich trasach. Wielbi obrazy Jana Stanisławskiego i akustyczne gitary ze szlachetnego drewna, których twórcy też byli Mistrzami. Wiele jest rzeczy, które Bałtroczyka interesują. Od budownictwa drewnianego na Warmii ukochanej, przez nowe techniki szpachlowania, do przystawek w Telecasterach. Zobaczcie, co się przydarzyło Bałtroczykowi, od czasu Waszego ostatniego z Nim spotkania. Wszystko jest inspiracją … Tak powstają wciąż nowe fragmenty narodowej epopei … Posłuchajcie proszę kolejnej wersji opowieści Piotra Bałtroczyka … .


STAND-UP Piotr Bałtroczyk w programie „Starość nie jest dla mięczaków” już w sobotę 22 stycznia 2022 r. o  godzinie 19:00. Ostanie bilety dostępne wyłącznie dla osób zaszczepionych można zakupić stacjonarnie w kasie SCK.

Bilety w cenie 65 zł. KASA czynna od środy do piątku w godzinach 14:00-19:00, oraz na godzinę przed każdym wydarzeniem odbywającym się w SCK tel. (43) 677-72-15.

Miejsce: Sieradzkie Centrum Kultury (Teatr Miejski)

Wydarzenie na facbook'u: https://fb.me/e/29m5j7cca

Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wszelkich rygorów sanitarnych. Zakrywanie ust maseczką – OBOWIĄZKOWE. Wszystkich uczestników prosimy o przestrzeganie zasad oraz zachowanie bezpiecznej odległości 1,5 m przed, po, jak i w trackie trwania samego wydarzenia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz