poniedziałek, 17 stycznia 2022

Kolejne dachowanie w Sieradzu

W poniedziałek 17 stycznia około godziny 21 sieradzka policja odebrała zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło na alei Grunwaldzkiej.

Z ustaleń policji wynikaj iż 26-letni kierowca, kierując BMW, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, uderzył w bariery ochronne, po czym auto dachowało. Na szczęście ani kierowy, ani podróżującej z nim 22-letniek pasażerce nic się nie stało. 

Jak poinformowała nas rzecznik prasowa sieradzkiej policji, kierujący BMW był trzeźwy, a za spowodowanie kolizji został ukarany przez policjantów mandatem i punktami karnymi. Za zdjęcia dziękujemy naszemu Czytelnikowi.
 

5 komentarzy:

 1. Nie byłoby dachowania gdyby nasza kochana służba drogowa na czas wyjeżdżała posypać drogi. Jadąc po 18 tym odcinkiem ciężko było wychamować i rozpędzić się.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żeby wydachować to trzeba szybko jechać fizyka się kłania kolejny gruz BMW wyemitowany dobrze że krzywdy komuś nie zrobił

   Usuń
 2. kiedy służby drogowe będą rozliczane za zaniedbania mamy dostęp do godzinowej prognozy pogodowej .lepiej zapobiegać nisz czekać aż kierowcy rozjeżdzą

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedyś nie było dróg i chodników, był spokój. Teraz skręcisz czy złamiesz nóżkę na nieodśnieżnym chodniku, szybciutko do ubezpieczalni i doić kasę od miasta, bądź też właściciela nieruchomości.... mentalność Polaczka Hajs Hajs Hajs.
  Tak wiem, płacimy podatki....

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.