wtorek, 11 stycznia 2022

Policjant czujny po służbie zatrzymał sprawcę kolizji

W poniedziałek 10 stycznia wieczorem jeden z policjantów sieradzkiej komendy będąc po służbie, zauważył mężczyznę, który jechał samochodem, wcześniej ten sam kierowca spowodował kolizje i zbiegł z miejsca zdarzenia.

Policjantem jest się cały czas, tak można wywnioskować po poniedziałkowym zachowaniu jednego z funkcjonariuszy sieradzkiej policji. 

Jeden z policjantów wracając do domu, zauważył kierowcę, który w godzinach popołudniowych spowodował kolizje i oddalił się z miejsca zdarzenia. 

Funkcjonariusz zatrzymał kierowcę, a o całym zdarzeniu powiadomił dyżurnego sieradzkiej policji, na miejsce przyjechali policjanci oznakowany radiowozem. 

34-latkowi za jazdę pod wpływem alkoholu i bez uprawnień grozi kara pozbawienia wolności, dodatkowo kierowca odpowie za spowodowanie kolizje i oddalenie się z miejsca zdarzenia. 

Mężczyzna po zatrzymaniu przez policjantów został poddany badaniu na zawartość alkoholu, badanie wskazało u niego 2,5 promila alkoholu w organizmie.  

2 komentarze:

  1. kiedy to się skończy ? z tymi pijanymi kierowcami . ludzie , końca nie widac , kiedy ich wyłapią ?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie ma szans żeby takich gnoi wyłapać, żeby to się skończyło. Najgorętsze jest to że im nigdy nic się nie stanie. Cierpią na ich głupocie niewinni ludzie.

      Usuń