sobota, 29 stycznia 2022

Spektakl "Rubinowe Gody" w Teatrze Miejskim w Sieradzu

W niedzielę 30 stycznia o godzinie 19:00 w sieradzkim Teatrze Miejskim będzie można obejrzeć spektakl pt. "Rubinowe Gody". Bilety w cenie 75 zł i 90 zł są  do kupienia w kasie SCK lub na www.scksieradz.pl www.rubinowegody.pl .Czy czterdziesta rocznica ślubu małżeństwa z prowincji może stać się mimowolną okazją do udziału w intrydze na szczytach władz?  Grażyna i Marian po raz pierwszy w życiu wyjeżdżają razem do luksusowego hotelu, by czterdziestą rocznicę ślubu uczcić inaczej, niż wszystkie poprzednie. I z pewnością wspólny weekend dałoby się jakoś przecierpieć, gdyby nie tajemniczy gość spod łóżka, oraz portier, który zależność pomiędzy państwem z- i spod łóżka definiuje jako erotyczny trójkąt, będący odskocznią od szarej, małżeńskiej codzienności. Czy naszych bohaterów czeka polityczny skandal na szczytach władzy? I kto wyjdzie obronną ręką z sytuacji, która dla wszystkich stron jest niekomfortowa? "Rubinowe gody" to opowieść o tym, jak jeden wieczór może zmienić nasze życie poprzez splot zupełnie niespodziewanych zdarzeń, ale również mądra lekcja: że na miłość i namiętność nigdy nie jest za późno. 

Występują wymiennie: 

DOROTA NOWAKOWSKA / MARIA CIUNELIS

TADEUSZ CHUDECKI / ANDRZEJ BEYA-ZABORSKI 

PAWEŁ FERENS / MARCIN TRZĘSOWSKI / PATRYK CZERNIEJEWSKI

SŁAWOMIR DOLINIEC / MACIEJ ZUCHOWICZ 

W związku z wprowadzeniem nowych obostrzeń dotyczących COVID19, do sprzedaży internetowej możemy wprowadzić tylko niewielką część biletów. Osoby zaszczepione, zainteresowane biletami, PROSIMY o kontakt z kasą SCK i zakup biletów stacjonarnie (przy zakupie biletów oraz przed wejściem na wydarzeniem będziemy prosić o okazanie certyfikatu zaszczepienia).

Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wszelkich rygorów sanitarnych. Zakrywanie ust maseczką – OBOWIĄZKOWE. Wszystkich uczestników prosimy o przestrzeganie o zasad oraz zachowanie bezpiecznej odległości 1,5 m przed, po, jak i w trackie trwania samego wydarzenia.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz