poniedziałek, 10 stycznia 2022

STAND-UP Wiolki Walaszczyk w Teatrze Miejskim

STAND-UP Wiolki Walaszczyk w programie: „PUCZ” 11 stycznia 2022 (wtorek), godzina 20:00 Teatr Miejski w Sieradzu.


Wiolka Walaszczyk - Hej Kochani, sama piszę swój opis, więc po co mam pisać w trzeciej osobie. Wcześniej pisałam: "Stand uperka z Gdańska, wulkan energii, piąty żywioł, kobieta tasak, Hulk w spódnicy, charyzmatyczna i bezkompromisowa."

To wszystko prawda:) Chociaż tym razem pragnę napisać nieco inaczej. Jeśli chcesz przyjść na wydarzenie, w którym będę prezentować swój materiał, możesz spodziewać się wulgarnej, czasem obleśnej, w małym stopniu agresywnej, uśmiechniętej kobiety na scenie. Nie boję się poruszać tematów, przy których ludzie pod nosem mówią "Jezu" albo „Co?”.

Walić to. Żyję nadzieją, że ludzie dobrze bawią się na moich występach i rozumieją co chcę im przekazać.

Wolna głowa, olać konwenanse, warto pobyć choć przez chwilę bez ograniczeń, które sami sobie stawiamy:)

Zapraszam na wieczór pełen debilizmów.

Do zobaczenia, Wiolix

Bilety w cenie : 45 zł (do kupienia w kasie SCK oraz online na www.scksieradz.pl) KASA czynna od środy do piątku w godzinach 14:00-19:00, oraz na godzinę przed każdym wydarzeniem odbywającym się w SCK tel. (43) 677-72-15.

Miejsce: Sieradzkie Centrum Kultury (Teatr Miejski)

Wydarzenie na facbook'u: https://fb.me/e/1RShjUk6n

W związku z wprowadzeniem nowych obostrzeń dotyczących COVID19, do sprzedaży internetowej możemy wprowadzić tylko niewielką część biletów. Osoby zaszczepione, zainteresowane biletami, PROSIMY o kontakt z kasą SCK i zakup biletów stacjonarnie (przy zakupie biletów oraz przed wejściem na wydarzeniem będziemy prosić o okazanie certyfikatu zaszczepienia.)

Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wszelkich rygorów sanitarnych. Zakrywanie ust maseczką – OBOWIĄZKOWE. Wszystkich uczestników prosimy o przestrzeganie zasad oraz zachowanie bezpiecznej odległości 1,5 m przed, po, jak i w trackie trwania samego wydarzenia.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz