czwartek, 3 lutego 2022

Książka, którą kocham

Kochasz książki? To konkurs dla Ciebie. Masz tę jedną, ukochaną książkę? Weź udział w konkursie organizowanym przez Powiatową Bibliotekę Publiczną w Sieradzu z okazji Walentynek.

Luty to miesiąc zakochanych, jeśli więc macie tę jedną, ukochaną książkę, opowiedzcie o niej innym słowem lub obrazem, warto bowiem dzielić się tym co dobre. Przy okazji możecie sprawić radość sobie wygrywając piękne książki lub obdarować bliską osobę.

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych z powiatu sieradzkiego do walentynkowej zabawy. Uczestnicy konkursu mogą zdecydować, czy opisać ukochaną książkę, czy może narysować do niej ilustrację. Każdy więc może spróbować swoich sił, podzielić się wrażeniami i zachęcić innych do lektury. Oczywiście na laureatów czekają nagrody. Najważniejsza jest jednak miłość do książek i dobra zabawa podczas przygotowywania prac. Przeszkodą nie jest nawet brak komputera, czy drukarki, bo organizatorzy przyjmują również teksty pisane odręcznie. Prace plastyczne natomiast mogą być wykonane dowolną techniką na kartce formatu A3, więc i tu nie ma ograniczeń poza wyobraźnią autorów.

Na zgłoszenia i prace czekamy do 21 lutego 2022 r. Do godziny 18.00. Źródło PBP w Sieradzu. 

Regulamin konkursu. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz