czwartek, 10 lutego 2022

Spektakl "Kiedy kota nie ma..."

Już 12 lutego o godzinie 16:00 w Teatrze Miejskim odbędzie się spektakl „Kiedy kota nie ma…”

Bilety w cenie:  95 zł do kupienia w kasie SCK lub na www.scksieradz.pl

Wydarzenie na facebook'u: https://fb.me/e/1xRcj09l6

W związku z wprowadzeniem nowych obostrzeń dotyczących COVID19, do sprzedaży internetowej możemy wprowadzić tylko niewielką część biletów. Osoby zaszczepione, zainteresowane  biletami  PROSIMY o kontakt z kasą SCK i zakup biletów stacjonarnie (przy zakupie biletów oraz przed wejściem na  wydarzeniem będziemy prosić o okazaniu certyfikatu zaszczepienia.)  

Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wszelkich rygorów sanitarnych. Zakrywanie ust maseczką – OBOWIĄZKOWE. Wszystkich uczestników prosimy o przestrzeganie o zasad oraz zachowanie bezpiecznej odległości 1,5 m przed, po, jak i w trackie trwania samego wydarzenia.


„Kiedy kota nie ma…” istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej, może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie Widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli. Podróż poślubna do Saint Tropez? Tak! Ale w dwudziestą rocznicę ślubu ??? Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak ów próbuje dotrzymać kroku szwagrowi seksoholikowi? Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem? Oraz czy szczotka sedesowa z wizerunkiem pary królewskiej może pomóc w samobójstwie pięknej 20-latce? – odpowiedzi mogą być abstrakcyjnie zaskakujące! Jedyne przewidywalne tego wieczoru, to ponad 2 godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez!

reżyseria Andrzej Rozhin

scenografia i kostiumy Joanna Pielat-Rusinkiewicz

przekład Klaudyna Rozhin

opracowanie muzyczne Agnieszka Putkiewicz

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz