środa, 9 lutego 2022

Tragiczny wypadek na wiadukcie - nie żyje 42-letni mężczyzna AKTUALIZACJA

W środę 9 lutego przed godziną 17 służby ratunkowe w Sieradzu odebrały zgłoszenie o potrąceniu pieszego przez samochód ciężarowy na ulicy Wojska Polskiego.

Policjanci z sieradzkiej drogówki pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do jakiego doszło na ulicy Wojska Polskiego tuż przed Mickiewicza. 

Osoba, która została potrącona przez ciężarówkę to 42-letni mężczyzna.

Mimo podjętej reanimacji przez kierowcę ciężarówki i świadków zdarzenia przybyły lekarz, stwierdził zgon mężczyzny. 

O zdarzeniu opowiada nam rzecznik prasowa sieradzkiej policji aspirant sztabowa Agnieszka Kulawiecka, kliknij, aby wysłuchać MP3.

Obecnie na miejscu zdarzenia pracuje policyjny technik pod nadzorem prokuratora. Do czasu zakończenia czynności przez policje kierowcy mogą liczyć się z utrudnieniami w miejscu zdarzenia, gdyż jeden pas w kierunku Warty jest Zablokowany.

8 komentarzy:

 1. To się okaże kto jest winny tej tragedii. Ten człowiek 20 minut wcześniej chciał się rzucić pod moją ciężarówkę ale zdarzylem wychamowac. Wezwałem policję która kazała mi odjechać i najprawdopodobniej pościła tego człowieka wolno nawet nie poczekali na pogotowie które później do mnie dzwoniło i pytało gdzie poszkodowany.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgłoś sprawę do prokuratury tylko nie w Sieradzu bo ukręca sprawę, jeżeli tak było to policja Sieradza po raz kolejny ma krew na rękach

   Usuń
  2. Policja niestety nic z nim nie zrobiła. Byłam świadkiem jak puścili go zakrwawionego, kierował się w stronę ul. Mickiewicza

   Usuń
 2. Mężowi również ten mężczyzna wtargnął na jezdnie. Zgłosiliśmy sprawę na 112. Jak widać interwencji policji była na tyle nieudolna że nie udało się zapobiec tragedii.

  OdpowiedzUsuń
 3. Co Ty człowieku pierdoli...sz?

  OdpowiedzUsuń
 4. Policja koło dekady podejmowała interwencję w stosunku do tego faceta, facet im wchodził pod koła i go normalnie puścili, nic im to nie dało do myślenia? Ale co się dziwić po tych niby policjantach, potrafią tylko mandaty dawać za brak maseczki bo taki rozkaz dostali na odprawie do służby

  OdpowiedzUsuń
 5. wyrazy wspolczucia dla kierowcy. na pewno odbije mu sie to na psychice

  OdpowiedzUsuń
 6. Wyrazy współczucia dla rodziny zmarlego tragicznie

  OdpowiedzUsuń