środa, 30 marca 2022

Groźny wypadek we Wróblewie sprawca pod wpływme alkoholu

W środę 30 marca o godzinie 17:57 służby ratunkowe w Sieradzu odebrały zgłoszenie o wypadku drogowym, do jakiego doszło we Wróblewie w okolicach posesji 58.

Policjanci z Błaszek wspólnie z policjantami z sieradzkiej drogówki wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło we Wróblewie. 

Z nieustalonych jeszcze przyczyn kierujący samochodem osobowym Opel Corsa na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w betonowy płot. 

Z informacji, jakie udało nam się ustalić, w pojeździe podróżowały trzy osoby i wszystkie próbowały oddalić się miejsca zdarzenia.

Jak poinformował nas rzecznik prasowa sieradzkiej policji, kierowcą okazał się 38-letni mężczyzna, po badaniu okazało się, iż jest on pod wpływem alkoholu, badanie wskazało 1,3 promila alkoholu w jego organizmie. 

Kierowca jak dwaj pasażerowie zostali przewiezieni do sieradzkiego szpitala na badania czy nie doznali poważnych obrażeń ciała.

9 komentarzy:

 1. No gość z Ukrainy pokazał szkołę, dobrze że nikogo nie zabił

  OdpowiedzUsuń
 2. Następny wypadek z udziałem zagranicznych gości , niedoń ,gruszczyce , Dąbrówka , Wróblew aż strach tam tymi drogami jeździć kiedyś kogoś zabiją albo wejdą sami pod koła samochodu to w tedy będzie problem teraz go nikt nie widzi jeden wypadek na tydzień. A policja nie wiem czy nie chce ich zatrzymywać do kontroli czy co może by mieli za dużo wypisywania , na niedoniu w tam tym tygodniu też był wypadek pracownik z zagranicy wjechał rozpędzony z podporządkowanej wprost na jadącego prawidłowo chłopaka. Jest problem jeżdżą chodzą jak chcą wchodzą pod koła samochodów trzeba ich omijać jak święte krowy bo oni nie zejdą na pobocze.a szo

  OdpowiedzUsuń
 3. 3/4 osób z Ukrainy ma prawo jazdy za pieniądze więc co się dziwić..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A Pani/Pan dostała/dostał za darmo pewnie, na piękne oczy. Bo w Polsce nikt nie kupuje prawa jazdy, dyplomu uczelni, papierów na budowę etc... Jak to było o tym rzucaniu kamieniem pierwszemu??

   Usuń
 4. Skąd informacja, że to byli "zagraniczni goście"?

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeszcze dwie panie z nim często podróżowały, zabrakło mu 50m do celu. Zabrać prawko o ile posiada i deportacja na Ukraine z zakazem wjazdu do UE na 5 lat

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O ile wiem, to prawo w Polsce obowiązuje każdego na naszym terytorium, nieważne czy jest Polakiem, Ukraińcem, Niemcem czy Zimbabweńczykiem (chyba dobrze napisałem). Zatem sprawca powinien otrzymać odpowiednią karę jaką polskie prawo przewiduje, bez jakichś "dodatków" za pochodzenie. Może byśmy za wykroczenia drogowe karali bardziej osoby niskiego wzrostu?!?! Bo mniej widzą przed sobą?!?! Paranoja...

   Usuń
 6. Większość osób komentujących jak widzę zna narodowość bądź tożsamość uczestników tego wypadku, czego nie można poznać po treści tego artykułu oraz zdjęciach publikowanych. Można prosić o więcej szczegółów?

  OdpowiedzUsuń
 7. Szkoda Tui takie ładne były

  OdpowiedzUsuń