środa, 27 kwietnia 2022

50-lecie Przedszkola nr 2 w Sieradzu

A ja wolę Hałabałę... śpiewały dzieci z Przedszkole nr 2 im. Krasnala Hałabały w Sieradzu w rytm znanej melodii Majki Jeżowskiej. Placówka z ul. Rycerskiej 1 świętowała w Teatrze Miejskim 50-lecie swojego istnienia.

Choć "Dwójka" świętowała swoje 50-lecie, co związane jest z oddaniem do użytku siedziby przedszkola w marcu 1972 r., to tradycje miejskiej placówki sięgają 1962 r. To właśnie wtedy P2 powstało na bazie placówki uprzednio prowadzonej przez Caritas. - Nie jest przesadą, że jest to dla nas nasz drugi dom. Na co dzień współpracujemy ze sobą w serdecznej, koleżeńskiej atmosferze, zawsze możemy liczyć na wsparcie rodziców i oczywiście spędzamy czas z dziećmi, które są dla nas codzienną inspiracją do dalszego rozwoju – podkreśla Ewa Wypych, dyrektor Przedszkola nr 2 w Sieradzu.

Wśród gości uczestniczących w gali w teatrze był m.in. Paweł Osiewała, Prezydent Sieradza, przedstawiciele instytucji, przyjaciele Przedszkola i przede wszystkim rodzice dzieci, które się w nim uczą. Galę uświetnił występ w wykonaniu wszystkich przedszkolaków uczęszczających do przedszkola. Źródło UM Sieradz.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz