wtorek, 26 kwietnia 2022

Sieradzka Giełda Pracy

W wtorek 26 kwietnia w sali „C” Starostwa Powiatowego w Sieradzu wystawiło się kilkadziesiąt firm, instytucji i służb szukających pracowników. Giełda odbyła się pod patronatem Starosty Sieradzkiego, Mariusza Bądziora. Można było dopytać o warunki pracy w danej jednostce, przedsiębiorstwie czy instytucji. Szeroko promowały się służby mundurowe (Straż, Policja, Wojsko i Służba Więzienna), które poszukują pracowników. Organizacja Sieradzkiej Giełdy Pracy to pomysł Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej oraz społecznej Akademii Nauk.  Sala była podzielona na trzy strefy – strefę ofert pracy, strefę przedsiębiorczości oraz strefę edukacji i rozwoju zawodowego. Każdy kto był zainteresowany mógł otrzymać kompleksową informację o danym stanowisku pracy. 

(Źródło Powiat Sieradz)7 komentarzy:

 1. tłumów raczej nie było

  OdpowiedzUsuń
 2. Żenada jak zwykle ...

  OdpowiedzUsuń
 3. Droga młodzieży jak macie trochę oleju w głowie to po szkole uciekajcie do większych miast albo od razu za granice do pracy. W Sieradzu czeka was tylko tak zwane niewolnictwo za michę ryżu.

  OdpowiedzUsuń
 4. oooo tak zwany scanfil udaje ze ludzi szuka, może zatrudni tych co po covidzie pozwalniał ???

  OdpowiedzUsuń
 5. a ja jestem drogowcem zbuduje trzy progi zwalniające za milion, ktoś coś ???

  OdpowiedzUsuń
 6. Niech nie udawają że szukają specjalistów. Tacy już w Sieradzu pracowali yyyy przejęzyczyłem się byli wykorzystywani za marne pieniądze. Więc wyjechali daleko i za dużo większy szmal pracują.

  OdpowiedzUsuń
 7. Policja dala pokaz wstawila babejage masakra

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.