środa, 20 kwietnia 2022

Tragiczny wypadek w Nowej Wsi nie żyje 34-latek - AKTUALIZACJA

W środę 20 kwietnia po godzinie 13 służby ratunkowe w Sieradzu odebrały zgłoszenie o groźnym wypadku, do którego doszło w Nowej Wsi w gminie Brzeźnio.

Policjanci z komisariatu w Złoczewie pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do jakiego doszło w Nowej Wsi w gminie Brzeźnio

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż 34-letni kierowca Nissana jadąc w kierunku Sieradza, podczas manewru wyprzedzania, prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi, uderzył w przydrożne bariery, a następnie w betonowe ogrodzenie posesji.

Niestety mimo podjętej reanimacji nie udało się uratować życia 34-letniego kierowcy, przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon kierowcy. 

Na miejsce zdarzenia wezwane zostało również Lotnicze Pogotowie Ratunkowe z Łodzi. W miejscu zdarzenia pracowali policjanci, aby zabezpieczyć wszystkie ślady, które ułatwią ustalić przyczyny tego tragicznego wypadku.

O zdarzeniu opowiadał nam Agnieszka Kulawiecka z sieradzkiej policji, kliknij, aby wysłuchać MP3. Foto Czytelnik i KPP Sieradz.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz