środa, 25 maja 2022

Koncert Teresy Werner - zapowiedź

Sieradzkie Centrum Kultury ma zaszczyt zaprosić na koncert Teresy Werner, na którym usłyszymy sentymentalne piosenki z okazji Dnia Matki, a także największe przeboje artystki! Koncert odbędzie się w Teatrze Miejskim w Sieradzu 27 maja o godzinie 18.


Teresa Werner to polska piosenkarka pochodząca z Nakła Śląskiego. Pojawiła się na scenach największych teatrów świata, w tym m.in. Carnegie Hall oraz Broadway. Jej występy obejmowały Europę, Afrykę, Azję oraz Amerykę Północną. W 1991 roku Teresa Werner reprezentowała zespół "Śląsk" na Festiwalu Piosenki Ludowej w RPA, gdzie zajęła pierwsze miejsce. Jej kariera solowa przyspieszyła po nagraniu takich hitów jak "Miłość jest piękna", "Dałabym Ci dała" czy "Kocham swoje morze". Jej kompozycje oraz teledyski są emitowane na antenach stacji radiowych i telewizyjnych. Dotychczas w dorobku artystki ukazało się kilka płyt CD oraz DVD. Pierwszy album "Spełnić Marzenia" uzyskał status Platynowej Płyty. Teresa obecnie promuje swój najnowszy album CD "Sekret Miłości".

Bilety w cenie 80 zł (dostępne na www.scksieradz.pl oraz w kasie SCK).

KASA czynna od środy do piątku w godzinach 14:00-19:00, oraz na godzinę przed każdym wydarzeniem odbywającym się w SCK tel. (43) 677-72-15.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.