piątek, 6 maja 2022

Przeżyłam z tobą tyle lat... Złote gody w Sieradzu

Dwanaście par świętowało 50-lecie pożycia małżeńskiego, zaś jedna z nich świętowała 60-lecie. Pary otrzymały okolicznościowe medale od Prezydenta RP, a od władz miasta życzenia i upominki.

Medale nadane przez Prezydenta RP, dyplomy, upominki oraz kwiaty wręczył parom Paweł Osiewała, prezydent Sieradza oraz Urszula Rozmarynowska, przewodnicząca Rady Miejskiej. - Tego typu uroczystości są jednymi z najprzyjemniejszych pośród wielu rzeczy, które wykonują samorządowcy. 

Jesteście Państwo świadectwem tego, że warto być ze sobą, warto mówić kochać i ufać sobie - mówił Paweł Osiewała. 


W uroczystości udział wzięła również Urszula Rozmarynowska, przewodnicząca Rady Miejskiej w Sieradzu. - Dla mnie te uroczystości są bardzo wzruszające. Chciałbym Wam podziękować, że dajecie świadectwo, że bycie razem i rodzina są najważniejsze - mówiła przewodnicząca.


Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, ale „Złote Gody” to rocznica niezwykła, tak jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli razem pół wieku. 


W uroczystości udział wzięły nie tylko pary obchodzące jubileusz ale także ich rodziny i przyjaciele.

Pary zainteresowanie zdjęciami z uroczystości, mogą je pobrać tutaj.


1 komentarz:

  1. Krysi i Hirkowi Choińskim składamy najserdeczniejsze życzenia i życzymy 100 lat... na szczęśliwej drodze życia :) Ania i Mirek z Łodzi

    OdpowiedzUsuń