sobota, 4 czerwca 2022

Kino na leżakach na wzgórzu zamkowym

W piątkową noc Sieradzkie Centrum Kultury zaprosiło na wzgórze zamkowe na seans filmowy "8 rzeczy których nie wiecie o facetach". Film odbył się w ramach imprezy cyklicznej zatytułowanej "Kino na leżakach" oraz naszych "Dni Sieradza 2022" i przyciągnął około 200 osób co spowodowało że organizatorzy dostawiali na szybko leżaki. 


Scenariusz filmu pokrótce wygląda tak: 

"O pięć lat starsi, ale niekoniecznie dojrzalsi faceci znowu ruszają do akcji! Siła przyjaźni, chwile wzruszenia i szalone przygody uwielbianych przez widzów bohaterów. Jak potoczyły się ich losy? Co nastąpiło po przysłowiowym: „żyli długo i szczęśliwie”? W kolejnej odsłonie komedii o męskich „słabościach” Ricky walczy z twórczym kryzysem, Jarosław z atakami paniki, Filip szaleje na giełdzie, Stefan próbuje zapanować nad złością, a Kordian poskładać złamane serce. Tylko Tomek, jako jedyny z przyjaciół, nadal odważnie spełnia marzenia. I w końcu wpada przez to w kłopoty. W wir szaleństw facetów, poza znanymi z poprzedniej części Basią i Zosią, wciągnięta zostanie również zupełnie nowa bohaterka – tajemnicza Pestka".

Przybyłym na wzgórze  zamkowe mieszkańcom Sieradza seans naprawdę się podobał. Już niedługo kolejne "Kino na leżakach", o dacie następnego seansu również poinformujemy państwa na naszym portalu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz