wtorek, 21 czerwca 2022

Mieszkańcy ulicy Uniejowskiej protestują !!!

We wtorek 21 czerwca na ulicy Uniejowskiej odbyło się spotkanie przedstawicieli Platformy Obywatelskiej i PSL z mieszkańcami, którym remont drogi spowoduje dość duże utrudnienia.

Ulica Uniejowska zaplanowana jest do modernizacji, wcześniejsze ustalenia i zapewnienia przedstawicieli miasta, jak i zarządcy drogi gwarantowały to, że modernizacja tej ulicy nie będzie wpływać na dotychczasowy przebieg posesji. 

Od jakiegoś czasu mieszkańcy ulicy Uniejowskiej dowiadują się, że droga ma być przesunięta o 4 metry w jedną stronę, chodzi tu, o przesuniecie drogi w stronę posesji z numerami parzystymi. 

U niektórych mieszkańców droga znajdzie się około metra od okien budynków, w znaczny sposób utrudni to dotarcie do własnej posesji, ale i ograniczy działalność gospodarczą, jaka jest prowadzona na ternie posesji. 

O swoich problemach opowiadali dziś mieszańcy ulicy Uniejowskiej Agnieszka Załuska kliknij, aby wysłuchać MP3, Mariola Olejnik kliknij, aby wysłuchać MP3, ale i przedstawiciela Platformy Obywatelskiej, Michał Pabich kliknij, aby wysłuchać MP3, Dorota Ryl kliknij, aby wysłuchać MP3 i Jolanta Zięba Gzik z PSL-u kliknij, aby wysłuchać MP3.

 Na dzisiejszym spotkaniu nie było nikogo z władz miasta Sieradza ani zarządcy drogi, czyli Wojewódzkiego Zarządu Dróg w Łodzi.
3 komentarze:

 1. Więcej polityków niż mieszkańców... widać że wybory sie zbliżają.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy zacząć rozpoznawać osoby i potrafić liczyć, wtedy będzie wiadomo kogo jest więcej.

   Usuń
 2. Problem i to poważny dotyczy kilkunastu działek a szczególnie dotyka właścicielek dwóch posesji zlokalizowanych na samym zakręcie tej drogi. Więc nie piszcie, że więcej polityków niż mieszkańców - 95procent mieszkańców ma to po prostu gdzieś. Dzięki radnym i działaczom opozycji , że potrafią pochylić się nawet nad taką garstką ludzi. Bo władza ma ich wyraźnie " gdzieś!"

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.