środa, 20 lipca 2022

Pocztówka z mojego miasta - konkurs fotograficzno-graficzny

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficzno-graficznym "Pocztówka z mojego miasta". Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu projektu pocztówki z wizerunkiem Sieradza - ilustrującej charakterystyczne dla miasta miejsca, pejzaże, obiekty. Czekamy na zdjęcia, rysunki, kolaże, grafiki, które pokażą Sieradz oczami jego mieszkańców. Nagrodą główną w konkursie będzie wydruk zwycięskich pocztówek.
(Źródło PBP w Sieradzu)


Wydarzeniami towarzyszącymi konkursowi są spacery "Poznaj swoją okolicę". Mamy nadzieję, że wędrówki po mieście w towarzystwie Wiesławy Sujeckiej, przewodnika PTTK i pasjonatki historii Sieradza zainspirują twórczo zainteresowanych konkursem ale na spacery zapraszamy wszystkich chętnych. 26 lipca o godz. 16.00 spotykamy się przy "białym" moście nad rzeką Wartą, 2 sierpnia o godz. 16.00 przy skansenie przy ul. Grodzkiej oraz 6 sierpnia o godz. 11.00 przy klasztorze, ul. Dominikańska 16 (w programie m.in. zwiedzanie klasztoru).

Konkurs skierowany jest do mieszkańców powiatu sieradzkiego w wieku od 13 lat. Prace oceniane będą w trzech grupach wiekowych: 13-15, 16-18 lat oraz dorośli powyżej 18. roku życia.

Na projekty pocztówek czekamy do 29 sierpnia. Nagrodą główną w konkursie będzie wydruk zwycięskich pocztówek z zamieszczeniem personaliów autora oraz nagrody rzeczowe dla laureatów. Nagrodzone pocztówki będzie można oglądać podczas 3 wystaw zorganizowanych w otwartej przestrzeni Sieradza.

Do pobrania:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz