środa, 20 lipca 2022

Odpowie za posiadanie narkotyków

Sieradzcy policjanci zatrzymali 26-latka, który posiadał ponad 21 gramów nielegalnych środków. Torebki foliowe z narkotykami ukrywał w odzieży oraz saszetce. Za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat więzienia.


17 lipca 2022 roku około godziny 18.00 policjanci ogniwa patrolowego w okolicy rynku zauważyli znanych im młodych mężczyzn. Na widok radiowozu mężczyźni zaczęli się nerwowo zachowywać. 

Byli to dwaj sieradzanie w wieku 26-lat. W trakcie rozmowy jeden z nich nakłaniał policjantów, aby odstąpili od czynności. Twierdził, że będzie miał ponowne problemy z prawem. 

Wynik kontroli osobistej 26-latka zdradził powód jego niespokojnego zachowania. W saszetce, którą miał przy sobie, policjanci znaleźli kilka torebek foliowych ze środkami odurzającymi. 

W kieszeni spodni mundurowi ujawnili kolejne dilerki z suszem roślinnym i białym proszkiem. Natomiast pozostałe kilka torebek z marihuaną ukrywał w bieliźnie. 

Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 21 gramów różnego rodzaju środków odurzających. 

Wstępne badanie zabezpieczonych substancji wskazało, że była to marihuana, amfetamina i metamfetamina. 

26-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Podejrzany przyznał się do zarzucanego czynu. 

Mężczyzna twierdził, że narkotyki znalazł na chodniku i posiadał je na własny użytek. Był już wcześniej notowany rzez policję. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

1 komentarz:

  1. No kolejny "Pablo Escobar" zatrzymany i norma wyrobiona bravissimo

    OdpowiedzUsuń