poniedziałek, 18 lipca 2022

Potrącenia pieszej na Jana Pawła II

W poniedziałek 18 lipca około godziny 11 służby ratunkowe w Sieradzu odebrały zgłoszenie o potrąceniu pieszej na oznakowanym przejściu dla pieszych.

Na miejsce zgłoszenia zostały wysłane służby medyczne i funkcjonariusze sieradzkiej drogówki. Po dojeździe policjantów na miejsce okazało się, iż do zdarzenia doszło na oznakowany przejściu dla pieszych bez sygnalizacji świetlnej. 

Z ustaleń policji wynika, iż 78-letnia kobieta kierująca Toyotą potrąciła przechodząca przez przejście 66-letnia mieszkankę Sieradz. 

Jak poinformowała nas rzecznik prasowa sieradzkiej policji, poszkodowana kobieta ma poważne obrażenia ciała i musi być hospitalizowana powyżej dni 7. Z tego wynika, iż epilog tej sprawy znajdzie swój finał w sądzie. 

Za zdjęcia dziękujemy naszemu Czytelnikowi. 

5 komentarzy:

 1. Kiedy władze miasta wytną krzaki tam zeby było widać pieszych? Ile jeszcze osób musi być poszkodowanych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się,te krzaki potrzebne tam są jak dziura w moście.

   Usuń
 2. Wyciąć tam te żywopłoty!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiek kierującej....

  OdpowiedzUsuń
 4. W tym wieku każdy kierowca powinien mieć nowe badania lekarskie /chodzi o możliwość prowadzenia pojazdu- itp. a może i nowy egzamin na kat "b" myślę, że większość by tego nie przeszła... / Nie raz widać jak jadą :Pan lub Pani w zacnym wieku zygzakiem - ogólnie masarka. Szkoda pieszej.

  OdpowiedzUsuń