piątek, 8 lipca 2022

Warsztaty Letnie z SCK

Opis warsztatów: Podczas warsztatów dowiemy się z jakich gazów składa się powietrze, zbadamy ich właściwości oraz dowiemy się, czy istnieje sposób, by zobaczyć powietrze. Próbujemy też wyjaśnić zjawisko smogu. Warsztaty poprowadzi dla nas Centrum Edukacyjne ATOM – to miejsce, gdzie młodzi naukowcy mogą uczyć się przez zabawę pod czujnym okiem doświadczonych nauczycieli.

(Źródło Sieradzkie Centrum Kultury)


I grupa: w godz. 10:00-11:00 (5-7 lat)

II grupa: w godz. 11:30-12:30 (8-12 lat)
Miejsce: Centrum Informacji Kulturalnej, Rynek 18

Udział w zajęciach jest bezpłatny, warunkiem udziału jest wypełnienie Deklaracji Uczestnictwa.

Deklarację można wypełnić osobiście w Centrum Informacji Kulturalnej w Sieradzu przy Rynku 18, w godz. 8.00-15.00 lub pobrać pod powyższym linkiem i wysłać skan na adres [email protected].

[DEKLARACJA DO POBRANIA]

Wypełniona i dostarczona do nas deklaracja oraz informacja o przyjęciu deklaracji przez SCK jest jedynym gwarantem zapisania dziecka na nasze zajęcia.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc i duże zainteresowanie, każde dziecko można zapisać maksymalnie na dwa warsztaty. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Informacje o warsztatach można uzyskać pod nr tel. 43 677 72 14.

Udział w warsztatach jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na upublicznienie wizerunku uczestnika (foto- lub wideorelacja z wydarzenia na portalu Facebook).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz