wtorek, 27 września 2022

Sierżant Żaneta Dulska i sierżant sztabowy Andrzej Bil z sieradzkiej komendy w drugiej serii "Policjantów z sąsiedztwa"

Ruszył II sezon serialu dokumentalnego o polskiej policji „Policjanci z sąsiedztwa”. Wzięli w nim udział sieradzcy policjanci – sierżant Żaneta Dulska i sierżant sztabowy Andrzej Bil, którzy byli również bohaterami pierwszej serii. Chcesz zobaczyć jak bez fikcji wygląda codzienna praca policjantów!? Zachęcamy do oglądania! Kolejne odcinki w telewizji Wirtualna Polska w każdy czwartek o godzinie 21.15.

W marcu 2022 roku wyemitowany został premierowy odcinek projektu telewizyjnego „Policjanci z sąsiedztwa”. 

Realizowany jest on przez  firmę Constantin Entertainment Polska w porozumieniu z Komendą Główną Policji na zlecenie telewizji Wirtualna Polska. Wówczas na planie filmowym debiutowali sieradzcy policjanci - starszy posterunkowy Żaneta Dulska i starszy sierżant Andrzej Bil, którzy wówczas pełnili służbę w ogniwie patrolowym. Zostali wybrani jako jedna z czterech par patrolowych w Polsce. 

Dzięki ich wysokiej ocenie ze strony producentów serialu otrzymali propozycję udziału w drugim sezonie. 22 września 2022 roku o godzinie 21.15 w telewizji Wirtualna Polska  miała miejsce premiera pierwszego odcinka drugiego sezonu „Policjantów z sąsiedztwa”.

W tej odsłonie nasi policyjni aktorzy to obecnie funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego sieradzkiej komendy. Awansowali również w stopniach służbowych. Tak jak w pierwszej serii, kamery towarzyszyły funkcjonariuszom w trakcie służby, pokazywały autentyczne sytuacje, dylematy, trudności związane z ich pracą. 

Policjanci nie są anonimowi, a interwencje i zdarzenia nie są wyreżyserowane. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć policjantów, którzy są  blisko ludzi i małych społeczności. Policja w mniejszych miastach i miejscowościach jest ważnym elementem ich codzienności, a pomoc nawet w najbardziej błahych problemach sprawia, że mieszkańcy mogą czuć się spokojnie i bezpiecznie. 

Serial „Policjanci z sąsiedztwa”  pokazuje, że za mundurem zawsze kryje się człowiek — posiadający własne pasje, emocje, poczucie humoru i problemy. Polska Policja to tysiące zaangażowanych w swoją pracę, ciekawych i oddanych sprawie ludzi.

Premiera pierwszego odcinka drugiej serii była 22 września  2022 roku o 21.15 w telewizji Wirtualna Polska! Kolejne odcinki w czwartki o godzinie 21.15.  Zachęcamy do oglądania! Źródło KPP Sieradz.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz