wtorek, 13 września 2022

W pudełku po zegarku ukrywał narkotyki

Błaszkowscy policjanci zatrzymali 32-latka, u którego w domu znaleźli ponad 60 gramów środków odurzających. Torebkę foliową z mefedronem przechowywał na półce w pudelku po zegarku. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat więzienia.

Policjanci z komisariatu w Błaszkach, dzięki dobremu rozpoznaniu uzyskali informację, że znany im z wcześniejszych konfliktów z prawem 32-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego może mieć związek z przestępstwami narkotykowymi. 

Ustalenia funkcjonariuszy wskazywały, że może on w mieszkaniu ukrywać nielegalne środki. Na początku września policjanci pojechali do miejsca zamieszkania typowanego 32-latka. 

W czasie przeszukania, na półce w pokoju,  funkcjonariusze znaleźli pudełko po zegarku, w którym w foliowej torebce były narkotyki. 32-latek przyznał się policjantom, że jest to mefedron. 

Twierdził, że narkotyki posiada na własny użytek. 32-latek został zatrzymany i przewieziony do błaszkowskiego komisariatu, gdzie usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. 

Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 60 gramów nielegalnych substancji. Wstępne badanie potwierdziło, że jest to mefedron.  Za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat więzienia.Źródło KPP Sieradz. Foto archiwum redakcji.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz