wtorek, 11 października 2022

Protest mieszkańców Sieradza pod Urzędem Miasta - AKTUALIZACJA

We wtorek 11 października pod Urzędem Miasta obył się protest mieszkańców zasobów komunalnych, którzy są oburzeni wielkością podwyżek za ciepło, a to jak już wiadomo nie koniec podwyżek dla mieszkańców Sieradza.


We wtorek grupa mieszkańców zasobów komunalnych pokazał swoje oburzenie podwyżkami, jakie dostali od zarządcy, który w imieniu Urzędu Miasta zarządza mieszkaniami komunalnymi, w naszym mieście. 

Wielu z mieszkańców otrzymali podwyżki po 400 zł, wielu po 300 zł, wielu z tych, co otrzymali te podwyżki to emerycki, którzy mają średnio 1500 zł emerytury i nie wiedzą jak, mają teraz żyć, gdy przyjdzie im zapłacić te podwyższone rachunki, kliknij, aby wysłuchać MP3.

A jak wiadomo od nowego roku, czekają nas kolejne podwyżki, tym razem podatek od nieruchomości wzrośnie i wówczas również każdy z nas dostanie wyższy czynsz. 

Do protestujących wyszedł, prezydent Paweł Osiewała, kliknij, aby wysłuchać, co miał do powiedzenia włodarz Sieradza protestującym, kliknij, aby wysłuchać MP3.


17 komentarzy:

 1. A po co to coś wychodziło, aby się ludziom śmiać w twarz, a od nowego roku znowu sobie wypłatę podniesie przestępca

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak burak jeden mógł powiedzieć,że ludzie darmo taki majątek dostali.Polowa tych mieszkań jest mieszkaniami własnościowymi.Posnioslej ludziom stawki na ogrzewanie o 120%,nie kwotę jak zaznaczał w ustawie Duda miało to być 40%.Chcecue jeszcze wprowadzać limity na prąd 2000kwh, dla każdego domowego gospodarstwa,w tych zasobach ciepła woda nie leci z kranów.Jak chcesz aby ludzie płacili takie wysokie czynsze to podłącz nas do ciepłej wody .Gruga kwesta to dlaczego na Leśniewskiego połowa mieszkań od dłuższego czasu stoi pusta? Kto będzie ponosił koszty tak złego rozporządzania mieniem?

  OdpowiedzUsuń
 3. Jajami go nie obrzucili ?

  OdpowiedzUsuń
 4. w całej Polsce dzieją się jaja a ludzie za słabo reagują

  OdpowiedzUsuń
 5. Niech się cieszy że z taczką nie przyszli ...

  OdpowiedzUsuń
 6. To co ? Przegrywasz wybory Panie Osiewała hahahahahaha

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja nie należę do zasobów komunalnych, a też dostałam podwyżkę i nikt mnie nie pytał, czy dam sobie radę.Nikt mnie nie pyta w jaki sposób oszczędzam, żeby zużycie ciepła było jak najmniejsze. Każdy powinien zapłacić za tyle ciepła ile zużył.

  OdpowiedzUsuń
 8. Trzeba było się zastanowić 7 lat temu i nie głosować na pis

  OdpowiedzUsuń
 9. Co Wy chcecie od naszego prezydenta??? Na Warszawę rząd obalić!! ja tam widze samych emerytów, wieszkość pewnie z piissuu. Sami ich wybraliscie.... to macie... piszecie tu 1500zł emerytury. A taka babeczka na wsi, 4000zł za tone węgla co ma powiedzieć??
  Z widłami na Wiejską, a nie tu przedstawienia w byle Sieradzu robić.

  OdpowiedzUsuń
 10. Niech dalej głosują na jedyna słuszna partie(PiS) to niedługo nie będą mieli co do garów włożyć a zimą będą umierać z zimna!!!¡!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 11. JESTEŚMY W TRUDNYCH CZASACH POWIEDZIAŁ TEN CO ZARABIA 20 TYSI :D

  OdpowiedzUsuń
 12. Z widłami na Bruksele za opłaty klimatyczne i za zamekanie Polskich kopalń przez 20 lat

  OdpowiedzUsuń
 13. Może prezydent odkupi te mieszkania ?

  OdpowiedzUsuń
 14. Jemu się kadencja kończy ale on ma już posadkę zaklepana odpowiednią , nic mu ludzie kochani nie grozi

  OdpowiedzUsuń
 15. super mp3 , posłuchajcie sobie

  OdpowiedzUsuń
 16. Jak głosowaliście tak macie. Najlepiej żeby miasto wam jeszcze dopłacało. Przecież pisiory wam płacą 13,14 emeryturę to może wystarczy już datków.

  OdpowiedzUsuń