niedziela, 6 listopada 2022

El Clásico nie dla Hetmana

Nie udał się występ Hetmanowi jak sami piłkarze obwieszczali w słynnym El Clásico w Kalinowej. El Clásico, ponieważ grały dwie ostatnie drużyny w tabeli klasy B; LKS Kalinowa i KS Hetman Sieradz.

Zdjęcia KS Hetman Sieradz

Drużyna z Sieradza dobrze wyglądała tylko do przerwy gdzie przegrywała i tak 1:0. Po przerwie mecz się  naszym piłkarzom posypał i spotkanie zakończyło się dwiema czerwonymi kartkami dla sieradzkiego klubu oraz porażką 8:0. Szkoda jak zawsze. Chłopaki pełni optymizmu pojechali na mecz, starali się, liczyli na dobry wynik, czegoś zabrakło, może obrońcy? Gerard Pique zakończył przygodę z Barceloną być może warto napisać list do niego, może by pomógł z honorem dograć sezon. Albo po prostu dwa razy więcej pracy na treningach panowie, bo w końcu robicie to tylko dla siebie a chyba nie warto się ośmieszać?