czwartek, 24 listopada 2022

Groźny pożar na Krakowskim Przedmieściu 4 - AKTUALIZACJA

W czwartek 24 listopada o godzinie 10:36 sieradzka straż pożarna odebrała zgłoszenie o pożarze w bloku przy ulicy Krakowskie Przedmieście 4.


Aż12 zastępów z państwowej i ochotniczej straży pożarnej brało udział w gaszeniu pożaru w bloku na Krakowskim Przedmieściu 4 w Sieradzu. 

Jeszcze przed przybyciem straży z zagrożonego bloku ewakuowało się około 30 osób, strażacy ewakuowali 2 osoby. 

Jak poinformował nas oficer dyżurny PSP w Sieradzu, do pożaru doszło w piwnicy tego bloku, obecnie na miejscu trwają prace, aby ustalić co było przyczyną tego pożaru. 

    O godzinie 15:40 ciągle na miejscu pracują wciąż strażacy i wentylowana jest klatka schodowa. Gdy przechodzi się obok to zapach spalenizny aż gryzie w nozdrza. Nie wiadomo jeszcze czy było to podpalenie czy samozapłon np. przewodów ale wiadomo jedno, ludzie tam mieszkający będą mieli spory wydatek przed świętami. Wszystko co znajdowało się w zajętych przez ogień pomieszczeniach piwnicznych zostało całkowicie zniszczone. 

    O godzinie 16:30 nadal pracują na miejscu strażacy. W mieszkaniach oraz na klatce schodowej pootwierane są okna. Elektrycy ze spółdzielni mieszkaniowej w tej klatce odłączyli prąd.

Za zdjęcia dziękujemy naszemu Czytelnikowi i jednostce OSP Sieradz.
6 komentarzy:

 1. Jakie niby 12 zastępów?? Jak max 7

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. widać kiepski z matematyki byłeś

   Usuń
  2. Wszystko się zgadza było 12 zastępów o nr op.22,25,26,53,90,90,92,82,30,50,85,18

   Usuń
 2. no to prezent od losu na święta ludzie podostawali

  OdpowiedzUsuń
 3. Proszę wejść do Przychodni Alfa i zapytać o Pana który wyciągnoł dzieci z mieszkania i babcie. Bo oni pózniej się nim zajęli bo bardzo kaszlał i się dusił. Straż powinna mu podziękować. Piękne zdjęcia a takich ludzi się pomija

  OdpowiedzUsuń
 4. Za co straż dziękować? Może ta babcia i te dzieci niech podziękują?

  OdpowiedzUsuń