piątek, 30 grudnia 2022

Co z tym węglem?

Do naszej redakcji piszą i dzwonią mieszkańcy naszego miasta którzy, mimo iż zgłosili się do Urzędu Miasta, iż chcą zakupić węgiel, po preferencyjnych cenach nadal, nie mogą tego zrobić.

Jak udało nam się ustalić, na dzień 22 grudnia do sieradzkiego magistratu zgłosiło się 999 osób, które chciały zakupić węgiel po niższych cenach, czyli za około 2 tys. za tonę węgla.

Niestety, mimo iż temperatura na zewnątrz bliska jest zeru, a były już noce gdzie temperatura spadała do -10 stopni nieliczni mieszkańcy mogli zakupić węgiel po prewencyjnych cenach, na dzień 22 grudnia uczyniło to tylko 214 osób. 

Jak poinformował nas Urząd Miasta Sieradza, do Sieradza na dzień 22 grudnia dotarło zaledwie 360 ton węgla po prewencyjnych cenach. 

Z informacji medialnych, jakie podaje partia rządząca, czyli PiS w naszym kraju nie ma problemu z zakupem węgla. 

Niestety to chyba kłamstwa i wprowadzanie opinii publicznej w błąd, jak widać na przykładzie naszego miasta, nie jest tak kolorowo, jak mówi PiS. 

Zapraszamy do komentowania tematu.

3 komentarze:

  1. No p.prezydencie fajnie jest kroić podatkami mieszkańców ! ale jak trzeba od kolegów z partii coś zrobić dla miasta , to już wielki problem. Rzadzący już dawno oszukaliwali samorządy tylko dlaczego prezydent tego nie widzi i dalej ich tak pięknie wspomaga. Gdzie ten szacunek względem siebie???.Inne miasta idą do sądów, u nas lepiej siedzieć cicho i kosztem dziury w budżecie podnieś podatki. O Blaszkach było głośno w mediach , bo tam jest prawdziwy gospodarz , a u nas???????

    OdpowiedzUsuń
  2. Koledzy załatwili że sprawa wypadku zamieciona pod dywan, koledzy oddali prawo jazdy drogowemu przestępcy wiec trzeba siedzieć cicho

    OdpowiedzUsuń
  3. Bo jak się zarabia kilkanaście tysięcy złotych to szarych obywateli ma się w dup... Tak traktuje PiS i jego pachołki wszystkich Polaków

    OdpowiedzUsuń