wtorek, 20 grudnia 2022

Policyjny Mikołaj obdarował dzieci z placówki opiekuńczej w Tomisławicach

Wyjątkową wizytę mieli wychowankowie Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Tomisławicach. Pojawił się u nich Mikołaj... policyjnym radiowozem z workiem prezentów. Policjantki z sieradzkiej komendy odwiedziły podopiecznych placówki, aby wręczyć im świąteczne upominki.

Wzorem lat ubiegłych, również w tym roku sieradzcy policjanci i pracownicy policji nie zapomnieli o podopiecznych Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Tomisławicach.

Dzięki zebranym wspólnie środkom zakupione zostały upominki, a wszystko po to, aby w tym przedświątecznym okresie sprawić radość najmłodszych mieszkańcom placówki. Świąteczne prezenty znalazły się pod pięknie udekorowaną przez dzieci choinką.

Podopiecznych placówki odwiedziły policjantki z sieradzkiej komendy. Był to również dobry moment, aby oprócz złożenia świątecznych życzeń porozmawiać z dziećmi o bezpieczeństwie. 

Oczywiście przy takiej okazji nie mogło również zabraknąć słodkości, które zawsze sprawiają radość każdemu dziecku. 

Mamy nadzieję, że dzięki inicjatywie policjantów i pracowników sieradzkiej komendy na twarzy niejednego dziecka pojawi się uśmiech i radość z otrzymanych świątecznych podarunków. Źródło KPP Sieradz.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz