poniedziałek, 19 grudnia 2022

„Trenuj z wojskiem w ferie”

Kolejna edycja kampanii pt. "Trenuj z wojskiem" rusza już w ferie zimowe. Zapraszamy do zapisów.

Tym razem będzie to projekt „Trenuj z wojskiem w ferie”. Od połowy stycznia, do końca lutego w 31 jednostkach wojskowych na terenie całego kraju i w każdym województwie będzie można wziąć udział w popularnych - sobotnich szkoleniach wojskowych dla każdego. Zapewniamy profesjonalne umiejętności, przygotowanie wojskowe, wojskowy poczęstunek oraz dobrze i miło spędzony czas. To miejsce dla każdego!

„Trenuj z wojskiem” to podstawowe, krótkie (8-godzinne), bezpłatne, przyjazne i profesjonalne przeszkolenie wojskowe. Prowadzone w jednostkach wojskowych przez wykwalifikowany personel wojskowy. To inicjatywa prospołeczna i proobronna.
Nauczymy każdego posługiwać się bronią, zakładać maskę, przekażemy podstawy przetrwania (SERE) oraz technik wali w bliskim kontakcie, będzie można także rzucić granatem. To opcja dla wszystkich, którzy chcą czuć się bardziej bezpiecznie i pewnie. My powiemy jak się bronić i gdzie schronić w razie ataku, ostrzału, czy kryzysu. A to wszystko w profesjonalny sposób i w bardzo przystępnej formie.
Od teraz można już zapisywać się na szkolenia. Wystarczy wejść na naszą stronę lub jednostek wojskowych – wybrać termin i miejsce – i zapisać się w bardzo prosty sposób – podając imię, nazwisko, wiek i kontakt. A można to zrobić w dowolny sposób – e-mail, telefon, socialmedia, osobiście. Satysfakcja gwarantowana!


ZGŁOSZENIA DO PROJEKTU


15 BWD w Sieradzu realizuje jeden termin szkolenia w ramach kampanii pt. „Trenuj z wojskiem w ferie” – 21 stycznia 2023 roku (sobota)

Zgłoszenia poprzez e-mail proszę przesyłać na adresy poczty elektronicznej:

[email protected] 

[email protected]

Zgłoszenia telefoniczne i informacje pod numerami telefonów:

261 611 749

261 611 539

603 192 168

727 016 317

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz